reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Cześć dziewczyny, mam pytanie do tych które się szczepy u Maliny. Jestem po 3 szczepieniach od męża i allo skoczyło tylko do 30% wiec mam się doszczepić mąż + pullowane... trochę się załamałam... czy potem znowu trzeba tam jechać powtarzać allo po tym doszczepianiu czy oni wtedy zakładają że pomógł? Od maja byłam w Łodzi jakieś 7 razy i pomału słabne w głowie
 
reklama
Cześć dziewczyny, mam pytanie do tych które się szczepy u Maliny. Jestem po 3 szczepieniach od męża i allo skoczyło tylko do 30% wiec mam się doszczepić mąż + pullowane... trochę się załamałam... czy potem znowu trzeba tam jechać powtarzać allo po tym doszczepianiu czy oni wtedy zakładają że pomógł? Od maja byłam w Łodzi jakieś 7 razy i pomału słabne w głowie
Dostaniesz zielone światło leki teraz przy tym allo i się doszczepisz. Kiedy masz wizytę kiedy doszczepianie. W Łodzi byłam może 60 razy łącznie 2 ciążę wszystko przed Toba
 
Wiem , ale ja w ciąży wiele znoszę a przed trochę trudniej mi to chyba przychodzi. Gdzieś ten optymizm po tych kilometrach se gubi. Ale dziękuje :) doszczepienie i wizyta w środę
Dostaniesz zielone światło leki teraz przy tym allo i się doszczepisz. Kiedy masz wizytę kiedy doszczepianie. W Łodzi byłam może 60 razy łącznie 2 ciążę wszystko przed Toba
 
Wiem , ale ja w ciąży wiele znoszę a przed trochę trudniej mi to chyba przychodzi. Gdzieś ten optymizm po tych kilometrach se gubi. Ale dziękuje :) doszczepienie i wizyta w środę
Oj kochana wierzę bo i ja miałam takie wzloty i upadki . Tylko spokój Cię uratuje 😋😋

Ps ja też do cierpliwych nie należę
Napisz co po wizycie prof powiedział trzymam kciuki ✊✊✊
 
Witam,
Mam zrobić badania MLR, test mikrocytotoksycznego, badania KIR i ANA1
Gdzie może zrobić w Krakowie?
na dzielnicy Prokocim Uniwersytecki Szpital Dziecięcy zamknięty dla osób indywidualnych (((
 
Witam,
Mam zrobić badania MLR, test mikrocytotoksycznego, badania KIR i ANA1
Gdzie może zrobić w Krakowie?
na dzielnicy Prokocim Uniwersytecki Szpital Dziecięcy zamknięty dla osób indywidualnych (((
W Gyncentrum na 100%
Gdzieś jeszcze czytałam, że przychodnia zdrowia rodziny.
 
Czasem też, o ile dobrze pamiętam, podaje się w okolicy owulacji, ale to dopochwowo (tak miała @marshia, ale u niej okazało się to nieskuteczne i zablokowało owulację). Może są też inne zalecenia dla osób, które korzystają, np. z in vitro bądź najzwyczajniej w świecie - zależy to od wyników. Nie wiem, tu zwykle dziewczyny chyba brały po becie. Chociaż nie jestem pewna czy @roxie123 nie brała po owu przez jakiś czas...?

Kochana nie wchodzę zbyt często,więc nie widziałam powiadomienia ;*

Tak ja brałam od owulacji accofil,brałam do 12 tc schodząc z dawki . Najpierw brałam co 3 dzień,później co 4 i 5 na końcu .

Ktoś aktualnie może jeździ do Jurka ? znaczy do Przybycienia ? jak teraz wyglądają wizyty przy koronie ? są jakieś ograniczenia ?
 
my dostaliśmy z męzem skierowania do gentyka po 2 stratach (5 tydzien), bo tak wczesne poronienia to często wina gentyki. Ja mam skierowanie od gin (ale podobno tez mozna od lekarza POZ) a mąż od lekarza POZ. Gentyków jest bardzo mało w Pl i w Warszawie trzeba czekać 2-3 lata na wizytę. Warto dlatego patrzeć na temriny na swiatprzychodni.pl My tam znalezlismy przychodnie z krotkimi terminami i jedziemy do nich do Lublina na badania w pazdzierniku, wczesniej mamy wizyte telefoniczną przed badniami, czyli łącznie czekamy tylko 2 miesiące - więc ekstra
 
reklama
my dostaliśmy z męzem skierowania do gentyka po 2 stratach (5 tydzien), bo tak wczesne poronienia to często wina gentyki. Ja mam skierowanie od gin (ale podobno tez mozna od lekarza POZ) a mąż od lekarza POZ. Gentyków jest bardzo mało w Pl i w Warszawie trzeba czekać 2-3 lata na wizytę. Warto dlatego patrzeć na temriny na swiatprzychodni.pl My tam znalezlismy przychodnie z krotkimi terminami i jedziemy do nich do Lublina na badania w pazdzierniku, wczesniej mamy wizyte telefoniczną przed badniami, czyli łącznie czekamy tylko 2 miesiące - więc ekstra

Sprawdzałam na tej stronie. W mojej „okolicy”, czyli u mnie w województwie + dwóch innych sąsiadujących czeka się na wizytę średnio półtorej roku. Chyba będę zmuszona zrobić to badanie na własny koszt. Spodziewałam się kilku miesięcy, ale dwa lata? No trudno.
 
Do góry