reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

W sumie nie wiadomo - niskie allo, wysokie nk, brakujące Kiry implantacyjne. Byłam po 4 szczepieniach, dostałam zielone światło. Mam już syna wiec niby wszystko ok. No ale po szczepieniach pół roku cisza, potem stymulacje / cisza. Moje AMH spadło do 0,9 no i wiek się posunął, stad decyzja o ivf. Ale tez mam za sobą 2 transfery i nic. Teraz uparłam się na badanie allo bo chciałam już w maju ale mi powiedzieli w Łodzi ze teraz się nie bada tylko doszczepia co 2 m-ce. No u teraz zrobiłam sama w Krk żeby mieć pewność ale Łódź nie akceptuje wyników z Krakowa, wiec dostałam info se tam powinnam powtórzyć. No ale nie wiem jakim cudem parametry się zmienia badając tam
 
reklama
Tak bym chciała nie musieć tu pisać, ale możemy planować, a życie i tak ma swój własny scenariusz…
W czwartek drugie poronienie. Drugi raz serce zatrzymało się w 9tc.
Po pierwszym zrobiłam zespół antyfosfolipidowy, trombofilie, tarczyce…
Wyszedł PAI1-1 i MTHFR w heterozygocie. Homocysteina przed ciąża 9, i przeciwciała przeciwjadrowe 1:100( ponoć to w normie).
Obstawiona Acardem, Duphastonem, Clexanom, znowu na wizycie dowiedziałam się, ze koniec.
Teraz robimy kariotyp plus badamy kosmowke, ale czytam od 2 dni o badaniach immunologicznych. Miałam tylko podstawowe, a okazuje się, ze są NR, KIR o których nikt nie wspomniał u mnie.
Do Paśnika się nie dostanę, dzwoniłam.
Jestem z Poznania tu przyjmuje Kurpisz. Gdzieś w dawnym wątku przewinął się, ale nie wiem, czy pozytywnie.
Zanim do Niego pójdę, chce zrobić badania, bo i tak to wszystko trwa i robimy wszystko na własna rękę. Tylko… gdzie?
Nie zdawałam sobie sprawy jak trudno dostępne są te badania! Chyba, ze tylko w Poznaniu tak jest:(
I wszędzie czytam, ze te badania robi się 4 tygodniu po antybiotyku. Poroniłam sama, ale w szpitalu zrobili mi doczyszczanie, bo Pani Doktor nie dawała gwarancji, ze do końca macica się oczyści. A po zabiegu, standardowo antybiotyk.
Zawsze czekałyście 4 tyg ale nie dłużej niż 6 tyg?
Mam wrażenie, ze to będzie długa droga :(
 
reklama
Do góry