reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Byłam u lekarza, wszystko jest ok, maluch przedwczoraj miał 6mm a serducho biło 119/min. Plamienie jest i nie wiadomo dlaczego.. muszę raczej polegiwac więc staram się to robić.. lekarz kazał powoli schodzić z globulek utrogestanu, myślę tylko czy nie za wcześnie bo ten mój prog nie był za wysoki..
 
reklama
Byłam u lekarza, wszystko jest ok, maluch przedwczoraj miał 6mm a serducho biło 119/min. Plamienie jest i nie wiadomo dlaczego.. muszę raczej polegiwac więc staram się to robić.. lekarz kazał powoli schodzić z globulek utrogestanu, myślę tylko czy nie za wcześnie bo ten mój prog nie był za wysoki..
Wspaniała wiadomość ❤️❤️. Ja krwawilam również w ciążach donoszonych bo miałam krwiaki. Wiem jakie to stresujące ale nie zawsze oznacza najgorsze. Ty leczysz się u prof. Malinowskiego?
 
Nie nie, ja leczę się w artvimed u doktora Chrostowskiego. Właśnie krwiaków u mnie nie ma, wolałabym wiedzieć skąd to plamienie.
 
Nie nie, ja leczę się w artvimed u doktora Chrostowskiego. Właśnie krwiaków u mnie nie ma, wolałabym wiedzieć skąd to plamienie.
A bierzesz acard heparynę ? Może to od tych leków bo krew rozrzedzona. Na razie bądź spokojna trzeba się przestawić w myśleniu serce bije ❤️ to najważniejsze trzeba czekać do kolejnej wizyty wierze , że i Tobie się uda . Ciąża uczy cierpliwości.
 
A bierzesz acard heparynę ? Może to od tych leków bo krew rozrzedzona. Na razie bądź spokojna trzeba się przestawić w myśleniu serce bije ❤️ to najważniejsze trzeba czekać do kolejnej wizyty wierze , że i Tobie się uda . Ciąża uczy cierpliwości.
Nie biorę, jedynie progesteron.. w zasadzie mam te globulki utrogestan i czuję że to one właśnie wychodzą ze mnie takie brązowe.. bo zaczęło się od białych grudek, później maz beżowa brązowa i aż z krwią.. teraz brąz ale cały czas te globulki, przynajmniej tak mi się wydaje.. jeszcze cztery dni i je odstawiam.. może coś to da
 
Nie nie, ja leczę się w artvimed u doktora Chrostowskiego. Właśnie krwiaków u mnie nie ma, wolałabym wiedzieć skąd to plamienie.


Czasem niewiadomo skąd krew. Ja tak miałam w obu ciążach. Zero krwiaków, a leciało do 14tc. Jeśli boisz się odstawiać progesteron to poproś dla spokoju głowy o przedłużenie. Chrostowski zdawał się mieć głowę na karku. Miałam robić u niego on vitro, ale zaszłam w ciążę naturalnie. Też mam endometrioze. Trzymaj się dzielnie. Trzymam kciuki za malucha i Ciebie
 
Czasem niewiadomo skąd krew. Ja tak miałam w obu ciążach. Zero krwiaków, a leciało do 14tc. Jeśli boisz się odstawiać progesteron to poproś dla spokoju głowy o przedłużenie. Chrostowski zdawał się mieć głowę na karku. Miałam robić u niego on vitro, ale zaszłam w ciążę naturalnie. Też mam endometrioze. Trzymaj się dzielnie. Trzymam kciuki za malucha i Ciebie
Myślę że ma głowę na karku, twierdzi że reszta leków będzie wystarczająca bo źle przyswajam ten utrogestan. Mam zalecony oszczędzający tryb życia, większość czasu leżę, ale myślę czy siedzenie i lekkie prace domowe nie zaszkodzą? Bo już padam z nudów.
 
@Hankaa moja siostra miała plamienia i to żywą krwią, a dziś ma cudne dzieciatko. Do dziś nie wiemy co było przyczyna krwawień(bo w sumie to były krwawienia a nie plamienia). Trzymam kciuki za pomyślny rozwój :)
 
reklama
Do góry