reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienie ciaza biochemiczna

Angelika2497

Początkująca w BB
Dołączył(a)
28 Marzec 2024
Postów
23
Wczoraj zaczęłam plamic na brązowo/czarno. Jak taka masc .
Zrobiłam badanie bety . Wcześniej 32 po 48 h 22 więc ciaza biochemiczna.
Ale bole przeszły. Nie krwawie. Tylko do pewnego czasu miałam czarna wydzielinę .
Czy ja nie powinnam się oczyszczać?
 
reklama
Niech mnie ktoś poprawi jeśli źle myślę ale przy tak niskiej becie to w macicy nie było jeszcze nic po czym miałabyś się oczyścić. Po prostu przyjdzie miesiączka. Natomiast taki ciemny kolor krwi przy plamieniach jest powodem do szybkiej wizyty u lekarza.
 
Niech mnie ktoś poprawi jeśli źle myślę ale przy tak niskiej becie to w macicy nie było jeszcze nic po czym miałabyś się oczyścić. Po prostu przyjdzie miesiączka. Natomiast taki ciemny kolor krwi przy plamieniach jest powodem do szybkiej wizyty u lekarza.
Już rozkręciła sie normalna miesiączka.
 
Do góry