reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienie zagrażające

Dołączył(a)
8 Sierpień 2023
Postów
10
Czesc.
Ostatnia miesiączka 07.09. Beta1 05.10 -88; Beta2 09.10 - 475.
Byłam na badaniu USG przedwczoraj 13.10 i było wszystko ok, 0.5mm, serduszka jeszcze nie słychać. Wczoraj dostałam krwawienia jak w okres ze skrzepami oraz skorczy więc pojechałam na sor. Dostalam duphaston 1x3. Pęcherzyk wg lekarza z soru za mały w stosunku do wieku płodu (0.75mm). Za 10dni mam wizyte sprawdzająca w Niemczech (tam mieszkam, teraz urlop w Polsce) wtedy wszystko się okaże. Trzymajcie mocno kciuki za borówkę. 🙏
Boli brzuch dalej ale już nie krwawie, trochę zabarwiony papier ale na wkładce nic nie ma.

Może ktoś miał już taki problem i wszystko się dobrze skończyło?
Zdrówka dla Was wszystkich.
 
reklama
Do góry