reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postepy Naszych Dzieciatek. :-D

reklama
Moje dziecko powoli dorasta.:-)Odkrycie -nie?:szok::-DW piatek byliśmy w m1 na zakupach.Chodziliśmy po realu i mała nagle woła siku.Poniewaz miała pieluche mówie zrób w pieluszke,a ona siusiu wiec ja to samo.Rozmowa sie skończyła więc myślałam ze zrobiła.Pochodzilismy jeszcze pare minut potem troche w kolejce.Idziemy do wyjscia a ona znowu siusiu.Poszłam wiec z nia do wc.Pielucha sucha i zrobiła do kibelka.:-):happy:Kurcze tylko ja się boje,niby tam czysto ale niewiadomo kto co robi.W nocy tez miała kilka pod rząd sucha pieluche.
Czy wasze dzieci piją jeszcze kasze przed snem lub rano?Ja zrobiłam zapas bo piła ,a teraz raz na który wieczór jej daje.Wiem,ze zjadła kolacje więc po co.Śniadanie tez z nami zje wiec flaaszki tez nie dostaje.Jak jest u was?
 
my kaszki przed snem nie pijemy już z 15 roku.
A ja kupiłam puzzle, Przemko zachwycony (sam wybierał), tylko póki co ja układam a on rozkłada- jak już całość ułożę:-D
 
To masz szczęście że całośc układasz.U nas rozkłdani zaczyna się troche wcześniej.Aniu od 15 roku?:szok:;-)Znów jestes głodna czy Przemek taki wyrośnięty?:-p;-)
 
a Ty znowu się czepiasz literówki???:-p od 1,5 roku
a wyrośniety swoją drogą jest:-p
co do głodu to od dziś przez 3 tygodnie jestem na diecie,zrzucam dupsko przed woisną:-)
 
miju gratulacje dla Patrysi, etap pieluszkowy już za Tobą.

Moja mała nigdy nie jadła kaszy (próby wielokrotne, różne kszki, różne smaki), po zjedzeniu łyżki miała odruchy wymiotne:baffled: (po tatusiu-wstręt do mleka, kaszek, kleików itp), od 4 do 8mca piła mleko Nan 2R, zamiennie z Nan. Od 8mca życia odrzuciła mleko na dobre.
 
Mija jak Pati woła siusiu to nie każ jej robić w pieluchę, bo tylko mieszasz dziecku w głowie. Znajomi popełnili taki błąd kiedy synek w nocy zaczął budzić się siusiu - z lenistwa kazali mu robić w pieluszkę i teraz ma 4 latka i nie mogą do końca pozbyć się pieluszki.

 
A to moja tancereczka:-):-)

[video=google;4003297617761921696]http://video.google.com/videoplay?docid=4003297617761921696[/video]
 
reklama
Wiem Madziu ,że niepowinnam tak mówić.Na moje szczęście dziecko mnie nie posłuchło.:-p Sąjednak takie miejsca że trudno dziecko wysadzić. U mnie niestety niechce sie odtworzyć ten taniec.
 
Do góry