reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

potrzebuje pomocy

reklama
mrozik, dzięki że pytasz, sama chcialam pisać w tej sprawie, ale widać dziewczynie taka pomoc nie jest potrzebna skoro nawet o tym nie wspomniała.

beatko26 wcale tak nie jest potrzebuje tez takiej pomocy jestem wam wdzieczna tylko ze teraz maly daje w kosc jest po szczepieniu i dotego ida mu zabki ale bede wieczorem to wszystko napisze co postanowilam szukalam na internecie tej organizacji ale nie moge wyszukac jak mozesz napisz mi jak mam napisac w google zeby mi wyszla nazwa tej organizacji do mopsu tez sie wybieram ale narazie maly daje w kosc i niedam rady z nim wyjsc pozdrawiam wieczorem napisze na forum
 
potrzebująca wybacz, po prostu takie odniosłam wrażenie, że ksiazki już masz i dlatego nie pisałaś. Co do stypendium, może spytaj jak będziesz w MOPSie gdzie u Was jest taka jednostka zajmująca się tym tematem, albo w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie czy czymś podobnym. Powinni udzielić takich porad.
 
potrzebująca wybacz, po prostu takie odniosłam wrażenie, że ksiazki już masz i dlatego nie pisałaś. Co do stypendium, może spytaj jak będziesz w MOPSie gdzie u Was jest taka jednostka zajmująca się tym tematem, albo w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie czy czymś podobnym. Powinni udzielić takich porad.

nie poprostu nie mam czasu nieraz wejsc dziekuje popytam nie jestem taka osoba ktora potrzebuje tylko rzeczy materialnych poprostu malemu ida zeby a niepoloze go na luzku by lezal i plakal a ja siedze na internecie najwazniejsze sa dla mnie dzieci a puzinie inne sprawy jesli masz dzieciatka to dokladnie to zrozumiesz wiec niegniewajcie sie ze nieraz nieodpisuje ale pisze tylko wdedy gdy maly spi pozdrawiam
 
U nas wnioski na stypendium składa się w gminie w wydziale oświaty warto skorzystac chociaż są to niewielkie kwoty ale zawsze jest tylko na wszystko musisz mieć faktury tak jest u nas.Jesli chodzi o zasiłek dla bezrobotnych po wykorzystaniu macierzyńskiego jeśli miałaś umowę na rok to należy CI się płatny przez 6 mieś z tym że prawo do zasiłku nabywasz po 14 dniach od zarejestrowania
 
U nas wnioski na stypendium składa się w gminie w wydziale oświaty warto skorzystac chociaż są to niewielkie kwoty ale zawsze jest tylko na wszystko musisz mieć faktury tak jest u nas.Jesli chodzi o zasiłek dla bezrobotnych po wykorzystaniu macierzyńskiego jeśli miałaś umowę na rok to należy CI się płatny przez 6 mieś z tym że prawo do zasiłku nabywasz po 14 dniach od zarejestrowania

powiedz mi jescze mialam umowe od 2,11,09-31,12,11 i przdluzyl mi do dnia porodu tylko tyle ze ja mialam umowe na 1/2 etatu i niewiem czy mi sie nalezy a wychowawczy pewnie niebedzie mi sie nalezal bo niemam umowy od poniedzialku bede wszystko zalatwiac jak malemu sie poprawi pozdrawiam i dzieki za podpowiedzi
 
Witaj nie ma znaczenia czy byla to umowa 1/2czy caly etat balezy Ci sie zasilek dla bezrobotnych po macierzynskim musisz z zus pobrac zaświadczenie. Od kiedy do kiedy byl pobierany wychowawczy s
ie nie należy bo nie masz zatrudnienia.
 
bakaj bzdury piszesz owszem nie zalezy od tego jaki etat ale wszystko zalezy od zaraobków watpie by potrzebujaca zarabiala na 1/2 etatu najnizsze wynagrodzenia. O prawie do zasiłku decyduje 12 miesięcy pracy w okresie ostatnich 18 miesięcy poprzedzających rejestrację za co najmniej najniższe wynagrodzenie.
 
reklama
witam dziekuje za odpowiedz mam jeszcze 2 pytania niewiecie moze czy moge sie zarejestrowac w UP tam gdzie mieszkam czy musze byc zarejestrowac sie tam gdzie mam meldunek w miescie gdzie mieszkam nie mam zameldowania nawet tymczasowego a na umowie mialam 750zl brutto pozdrawiam i dziekuje za odpowiedz
 
Do góry