reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Potrzebuję porady

Julka2245

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
30 Sierpień 2022
Postów
55
Hej dziewczyny, mam do was pytanie może któraś tak miała, od tygodnia nie mam miesiączki,w dniu spodziewanej miesiączki miałam przez chwilę takie delikatne różowe bardzo skąpe plamienie, myślałam że to miesiączka ale niestety nie wczoraj znowu miałam przez chwilę takie delikatne różowe bardzo skąpe plamienie i robiłam kilka testów i wyszły negatywne, do ginekologa mam dopiero za 2 tygodnie bo nie było wcześniej miejsc. Co to może być?
 
reklama
Hej dziewczyny, mam do was pytanie może któraś tak miała, od tygodnia nie mam miesiączki,w dniu spodziewanej miesiączki miałam przez chwilę takie delikatne różowe bardzo skąpe plamienie, myślałam że to miesiączka ale niestety nie wczoraj znowu miałam przez chwilę takie delikatne różowe bardzo skąpe plamienie i robiłam kilka testów i wyszły negatywne, do ginekologa mam dopiero za 2 tygodnie bo nie było wcześniej miejsc. Co to może być?
Jeśli testy wychodzą negatywne a okresu brak tydzień to raczej nie ciaza. Jednak ja bym zrobiła betę bo owulacja mogła się przesunąć.
 
Witaj w klubie.. w tym cyklu spóźniła mi się @ 2 tygodnie, nigdy tak nie miałam... Testy negatywne, żadnego bólu brzucha czy piersi jak na @, beta ujemna.. kilka dni przed @ przez 3 dni plamienia bardzo skąpe, jednorazowe, lekko różowe po czym kompletnie nic i nagle @ ale bardzo bardzo delikatna i bezbolesna.. do lekarza dopiero za dwa tygodnie także wtedy okaże się co i jak. U mnie możliwe, że to przez stres. Może miałaś stresowe chwilę ostatnio albo nastawiłaś się za bardzo na ciążę i organizm płata figle?
 
Do góry