reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powikłania Po Łyżeczkowaniu?

Hej, dziewczynki!
Ja miałam zabieg w czwartek 2 razy, bo dostałam w nocy po pierwszym silnego krwawienia i powtórka. Dali mi też 2 ampułki doxycyclliny, a że rano krwawienie się zmniejszyło dużo bardziej, wypisali do domu. Wieczorem skacze mi temp. do 37. i mam wtedy bóle krzyża, jajników. Wczoraj nie wytrzymałam z niecierpliwości i zadzwoniłam do mojej ginki. Kazała mi przyjśc jutro, jeśli krwawienia nie ustaną. Pójdę do niej tak czy tak bo ta niepewnośc jest okropna....
A, teraz czuję się lepiej, jak zawsze rano, w nocy krwawiłam słabiutko i temp już 36.6.
Staram się nakręcać na myśl że wszystko będzie oki, ale to nie takie łatwe....
 
reklama
Czesc dziewczyny. 2 tyg temu zaczełam mozno krwawić, okazało się za dziecku nie bije seruszko :) W poniedziałek 1,5 tyg temu trafiłam do szpitala, we wtorek zrobili mi łyzeczkowanie ;( Dziś jest tydzień i 2 dni od łyżeczkowania. Nic mnie nie boli ale cały czas delikatnie plamie, są to brązowe plamienia. Mieszkam w Irlandii a tu nie przejmują sie wczesną ciążą, dlatego jade w sobote do pl gina sprawdzić czy wszystko jest ok. Mam nadzieje że badanie USG wykaże czy wszystko mi dobrze wyczyścili i nic nie uszkodzili. Nie ufam tym irlandzkim lekarzom :((
 
Dobrze że chcesz to sprawdzić, ale jeśli nie masz stałej gorączki, to powinno być ok. W środku musi się wszystko zagoić, a to wymaga czasu. Bądź dobrej myśli! pozdrawiam.
 
Już jestem spokojniejsza. Wczoraj byłam u ginki i zrobiła mi usg, wszystko się dobrze gooi, dała antybiotyk (amoksiklav) ' na wszelki wypadek', wytłumaczyła czego sie moge spodziewać, co jest normalne itd. Temp. zaraz spadła (z 37'), tylko delikatnie plamie, i jest ok.
Tego i wam życzę!
Jeśli nie jesteście pewne, dzwońcie do waszych lekarzy, od tego w końcu są;)
Całuski*
 
Kejtiq
Dla Twojego Aniołka zapalam światełko (*)
Myślę ze jeśli nie masz gorączki i nic Cię nie boli nie powinnaś jeszcze ingerować w organizm usg (bo podejrzewam że będzie to usg dopochwowe). Plamienie jest normalne i trwa dosyć długo. Może ustać i powrócić znowu -u mnie trwało 2 tygodnie ale cykl liczy się od dnia łyżeczkowania i te plamienia nie mają wpływu na termin przyjścia @. Jesli będziesz spokojniejsza to oczywiście idź do gina ale jeśli nie czujesz się źle to myślę że taka ingerencja nie jest potrzebna.

Pardoes cieszę się że wszystko jest ok:tak: to bardzo ważne
 
Byłąm u pl gina, powiedział że wygląda na to że mnie dobrze wyczyścili ale mam zapalenie przydatków i przepisał mi antybiotyk. Jestem przynajmniej spokojniejsza...
 
witajcie moja malutka odeszła w pietek jej serduszko przestało bic to był 21 tydz prawie 22 i normalny poród a potem łyżeczkowanie. Obecnie mam bóle w okolicy jajników co bardzo mnie martwi co do krwawienia to prawie nie mam lrkko plamię ale poczułam dziwny zapach. Strasznie się boję!!
 
hej, 6 dni temu miałam łyżeczkowanie. Po samym zabiegu nic mnie nie bolało i krwi było zaldwie parę kropli dziennie. Od przedwczoraj krwi więcej jest (ale nie tyle co przy okresie) no i najgorsze pobolewa mnie to wsyztsko kiedy siadam to czuję jak wszytsko podchodzi mi do góry a jak robię kupe:zawstydzona/y: to tak mnie boli jakby od środka ktoś mnie tam ściskał i ciężko mi się załatwić (podkreślam od dwóch dni) i jak naciskam czy nwet lekko dotykam brzuch i podbrzusze to boli jakby ubite było. Zastanawiam się czy tak ma być czy iść do lekarza bo w szpitalu nic mi nie powiedzieli
 
Ja bym na Waszym miejscu poszła do lekarza. Ja byłam pomimo że wydawało mi sie że jest wszystko ok. Bolała mnie tylko kiszka stolcowa jak siedziałam. I okazało sie że to nie kiszka a zapalenie przydatków. Dostałam antybiotyk i teraz jest już lepiej. Lekarz mnie się pytał czy czuje brzydki zapach, więc madziorek82 jeśli poczułaś coś to wydaje mi się ze powinnaś iść do lekarza bo tak nie powinno być. To samo tyczy się lady87. Owszem może boleć po zabiegu ale jeśli to zapalenie jajników i jajowodów to należy to wyleczyć antybiotykiem.
 
reklama
ja tez mialam lyzeczkowanie w 7 tyg ciazy i teraz minelo juz 3 tyg od zabiegu ale jakby bylo malo przez ostatni tyd mialam potworne bole lewego jajnika. po wizycie u mojego gin okazalo sie ze mam torbiel:( tak wiec przy wszystkich dziwnych i niepokojacych bolach lepiej zglosic sie do lekarza na kontrole
 
Do góry