reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

powrót do formy i urody po porodzie

sonkaa

Mama M&M
Dołączył(a)
26 Marzec 2012
Postów
2 081
Miasto
Bielsko
jak w tytule - wykorzystując pomysł margot- dzielmy się naszymi sposobami na powrót do formy, jakie ćwiczenia, dieta, kosmetyki nam w tym pomagają, jakie mamy efekty w walce z nadwagą, rozstępami czy niezbyt jędrnym brzuchem.
 
reklama
Ja tylko zadam pytanie czy coś więcej stosujecie na faldę brzuszną poza pasami lub majtkami z wysokim stanem?
Reszta mnie nie zepsuła się podczas ciąży jakoś wyjątkowo bardzo albo tego nie widzę. Włosy zawsze miałam do du.y (i wcale nie o długość chodzi ;-) ), nadprogramowe kg zgubiłam jeszcze w szpitalu, reszta przyzwoita.
 
ja wlasnie szukam jakiegos kremu z kolagenem na brzuszek. czuje potrzebe wsiakniecia obwislej skory:zawstydzona/y: na (o)(o) tez cosik walne ujedrniajacego ale na tym sie nie znam do tej pory nie bylo potrzebne wiec musze poszperac i poszukac czegos co moze nie zdziala cudu ale nieco pomoze ujedrnic:tak:
po ok 8 tyg zaczne aerobiczna 6 wadera (jak dla mnie wadera bo sie sapie jak ten z gwiezdnych wojen;]) na brzuch zeby jakies miesnie sie pokazaly bo oponka sprzed ciazy jest pomimo ze waze juz 1kg mniej niz przed ciaza:dry:
a tu jak i ile cwiczyc-uprzedzam ze wycisk na maksa wiec po cc proponuje odczekac nieco dluzej z tymi cwiczeniami jesli ktos siezdecyduje i gwarantuje satysfakcje bo robilam te cwiczenia juz i serio cm w pasie znikaja bardzo szybko:tak:
Zobacz załącznik 511096
i link do filmiku jak robic cwiczenia do a6w Aerobiczna Szóstka (6) Weidera KFD.pl - Nowa Wersja - YouTube

gorset juz zdjelam nie nosze bo miesnie mi sie zeszly. bede go uzywac tylko na jakies wyjscia jak mi bedzie potrzebny ale na razie sie nie zapowiada na zadne imprezy wiec polezy w szafie;-)
 
Dziewczyny, no właśnie, jakie polecacie gorsety czy majty poporodowe takie na brzuch, czy takie pasy specjalne? I czy to jest zdrowe i skuteczne? Ja w poprzedniej ciąży nie używałam, bo wyczytałam gdzieś, że od tego się mięśnie właśnie rozleniwiają, ale nie wiem, czy to prawda i jakie są teorie na ten temat? :confused:
 
Ostatnia edycja:
Ja się zastanawiałam dziś nad kremem wyszczuplającym ale się zastanawiam czy można się smaorwac takowym karmiac cycem:confused:
Pas mam i ubieram na wyjścia. Wchodze w swoje spodnie ale opona wisi wiec trzeba pas ubrac co by się nieco wstąpiła;-). Kupiłam najzwyklejszy na allegro - 19 zł z przesyłką.
 
Eh, ja nawet pasa załozyc nie mogę bo jak tylko mam ranę zakrytą to sie robi czerwona i puchnie z jednej strony. Z ćwiczeniami przez to całe CC też się wstrzymac muszę.
Jedyne pocieszenie to że od porodu spadło mi już jakieś 14 kg, czyli zostało ok 6 do zgubienia.
Bałam się że będzie dużo więcej do zgubienia.
 
A mi sie waga zepsuła i nawet nie wiem ile ważę. CHyba bateria padła. Brzuch nie jest najgorszy w sumie. Myślałam że będzie o wiele gorzej. RAno nawet go nie widać a pod wieczór już się spory robi.Ale nie mieszczę się jeszcze w większość ciuchów.

Azorek - ja podziwiam bo dla mnie ta 6 jest niewykonalna. Próbowałam kiedyś i wymiękłam.
 
A6w kiedyś robiłam i na prawdę daje super efekty jak się regularnie ćwiczy, ale tak jak mówi Azorek wycisk daje na maksa.
 
reklama
dziewczyny po cc czy też macie taki "nawis" brzucha nad blizną?bo ja mam z jednej strony takie coś a po drugiej płaski i niby czytałam ze to zniknie ale mam watpliwosci:-(
 
Do góry