reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

powrót do formy

reklama
kredko ja tez pizze z tego przepisu robiłam, też podpiekałam najpierw spód, ale bez drozdzy, nie ma to jak pizze z pizzeri, aj tylko taką lubie, i domową naszego znajomego bo robi jak z pizzeri, a innych domowych nie lubie, na grubym juz wogóle wiec i ta mi nie pasuje.

i tortilla tez nie mój smak, sos zepsół wszystko, bez kukurydzy nie lubie, nie dawałam ogórka swierzego bo nie lubie, dałam kiszonego, pomidorów we wszelakich sałatkach i innych też nie lubie tylko samego albo na kanpce więc też nie dałam,dałam papryką, kapuste, kiszonego i mięcho.
i dla mnie w tortilli( moim sposobem takiej oszukanej) musi by kapusta pekińska,papryka, kukurydza, czerwona fasola, groszek i kurczak, no i nalesnik,i sos, majonezowo, ketchupowo-czosnkowy z bazylią:cool: wiec ta dukanow mi nie smakuje,bo tamtą uwielbiam i robiłam od lat
ale naleśniki pyszne:-D na ciepło mniam mniam :-D
 
ja uwielbiam kukurydzę.....mniam....brakuje mi jej:-(i majonezu i ketchupu zresztą też!!:-pa wczoraj jak robiłam zwykłą pizzę to mnie taka ochota naszła na normalną kanapkę z musztardą i salami, że hoho...wypiłam chyba ze trzy kawy żeby oszukać głoda!!:-D
doszłam do wniosku że nie bede jadła podrobionych fast foodów bo to nie to samo a tylko zachęca do grzechu!!! to juz wole na jajecznicy jechac i bułeczkach gusiowskich!!!
 
oj dziewczyny tak czytam te wasze posty o tym jak walczycie, podziwiam...ja bym nie wytrzymala jesli chodzi o jedzenie to nie potrafie se odmowic makaranu pyszniastego, albo pizzy pyszniastej :-) serkiem wiejskim zygam juz..postawilam na ruch, duzo ruchu bo u mnie dieta to jak syzyfowa praca, wytrzymama dwa dni i pozniej nawpierdzielam sie jak wpieprz!

powodzenia w waszym ,,dukaniu'' :-):-):-)
 
Cześć dziewczyny,
ja wczoraj wybrałam się do gabinetu kształtowania sylwetki - miałam 1 wejście za pół ceny. Jest tam osiem łóżek, na których się ćwiczy (chyba, że ktoś woli, żeby samo łóżko ćwiczyło za niego ;). Muszę przyznać, że coś to daje, bo mam leciutkie zakwasy na udach. Zamierzam sobie kupić jeden karnet, tak na rozruch, bo to rzeczywiście gimnastyka dla leniwych, a ja chyba wolę większy wycisk. ;)
 
ratunku!!!w weekend obchlałam się piwem(byliśmy na imprezie ale dobrze,że się nie obżarłam na maksa tylko grzecznie wciągałam ogórki-zjadłam półtora słoika:zawstydzona/y:) a wczoraj zjadłam kawałek tortu u mojej mamy!!!:szok: ostatnio mam straszną ochotę na słodkie i boje się ,że zrobię coś głupiego bo tłusty czwartek niebawem!!! co jecie słodkiego jak macie chcicę???? i ile tego można zjeść???
 
Malpko - slodki dukanowskie, ile sie da.....ja codziennie jem jakies deserki, chociaz jogurt czy serek na slodko....co do piwa, ja sobie pozwalam na wino lub odrobine wiskhy z cola, ale wczoraj sie naczytalam, ze to moze nie zatrzymac odchudzania, ale ma bardzo zly wplyw na i tak obciazona ta dieta watrobe...postaram sie juz tego nie robic, zeby potem cale zycie za to nie placic.....
 
a ja musialam troche poluzowac warkoczyk, ostatnio fatalnie się czulam ,przez dukanowskie zarcie, pawia piuszczam jak widze jogurt nat , serek wiejski,cyc z kurczaka sister która jest po dukanie powiedziala zebym ze 2 w tyg pozwoliła sobie na jabłko , jakiś owoc, ona tak robiła i jakoś zatrzymania wagi nie zauważyła, i ja tak robię jabłko 2 w tyg albo jakiś cytrus bo masakra , ciągły ból głowy bo nie zjadłam posiłku bo ilez można jeśc to samo, kryzys chyba jakiś przyszedł, ale waga idzie w dól teraz wolniej niż na początku ale idzie.
Małpko ja pare razy zjadłam kawałek ciasta gdy byłam w gościach i nie wypadało odmówić i nic się nie stało bo następny dzien robilam czysto proteinowy i było ok, Dukan zresztą tak zaleca gdy popełniliśmy jakiś jednorazowy grzeszek.
Dziewczyny wszystko dla ludzi, wszystko z umiarem inaczej wariactwo i utrata zdrowia
 
reklama
Do góry