reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powrót do pracy?? Urlop wychowawczy??

Och Szkoda Mi Wam Mausi Ta Sa Ciezkie Dylemty Co Zrob Ic Dla Dobra Swojego Rodziny,dziecka

Ja Naprawde Nbardzo Sie Ciesze,ze Moge Miec Mala Przy Sobie W Pracy.
 
reklama
I@nkatak jak pisze moja poprzedniczka żłobki nie są wcale złe i wychodzą taniej niż opiekunka. Jeśli miałabyś oddać całą swoją wypłatę niani to rzeczywiście chyba mija się z celem, chyba że masz taką potrzebę. Powodzenia w podejmowaniu decyzji !!!
 
l@nka rzeczywiscie masz dylemat -ale sama musisz rozważyć co najlepsze dla Twojego maluszka
ja wróciłam do pracy na pełen etat i nie żałuję, naprawdę, może "wyrodna" ze mnie matka :zawstydzona/y:, ale dobrze mi tak być trochę z córcią trochę między ludźmi i nie chciałabym siedzieć w domu tak "na zawsze" - owszem, ostatnio tydzień urlopu mieliśmy z mężem, super było poobserwować jak nasze Szczęście się rozwija, jak wiele już potrafi, jaka jest kochana, śliczna i w ogóle :-D :tak: ale tak na codzień to wolę trochę domu trochę pracy, tak dla odmiany
 
Ja też uważam, że żłobki- oczywiście nie wszystkie, ale jednak większość- nie są takie złe.
My też będziemy chcieli oddać Polę do żłobka (jeśli oczywiście będzie to dobrze znosiła). Robimy to trochę z innego powodu: w Koszalinie nie znamy żadnych dobrych opiekunek (za krótko tu mieszkamy), a mnie jakoś przeraża, że Pola miałaby zostać z jedną babką cały dzień i ona ma na nią całkowity wpływ. Na pewno bym schizowała, że coś się dzieje nie tak i musiałabym jakieś kamery zakładać, czy cuś:baffled::baffled::baffled: A tak w żłobku jest kilka kobit, jakieś regulaminy, nadzór, standardy, itp.

I@nka
jednak z twojej wypowiedzi (nie wiem, czy słusznie) wywnioskowałam, że wielkiej ochoty na powrót do pracy nie masz, więc jeśli sobie radzicie finansowo, to może zostań w domu. Na pewno ty najlepiej wychowasz swoje dziecko.
Musisz się zastanowić też na tym, czy ty chcesz wracać do "ludzi", czy nie masz takeij potrzeby.
 
Dziewczny jak to miło poczytac Wasze opinie, że ktos sie zainteresował tym co napisałam:tak:
No cóz myśle ciagle! Gdybym miała prace taką (super) to pewnie bym wróciła nawet pracowac za darmo. Ale jest jak jest obecnie wielkie zmiany:szok: Wiec co ma byc to bedzie i nie bede miała na to zadnego wpływu. Przyjąc do pracy mnie musze a co potem to zobaczymy. Jakos da sie wyzyc z jednej wypłaty. Oczywoście tak jak pisał Głuszek najlepiej byłoby chodzic na 3 godzinki albo np 2 razy w tygodniu do pracy. No ale tak sie nie da.
Wiec myśle ze przedłuze troche wychowawczy i moze do żłobka oddam (próbuje sie z tym złobkiem jakos oswoic). No zobaczymy do końca miesiaca musze złozyc podanie o ewentualne przedłuzenie.
 
Ilonka a nie mozesz isc na 1/2 etatu? ja sobie to bardzo chwale, zawsze jakas kasa wplywa, kontakt z ludzmi jest a jednoczesnie spedzam duzo czasu z Wiktorem
 
wiesz bo byłam głupia i wracając do pracy zrezygnowałam ze stanowiska kierowniczk w małym sklepie i wróciłam na kasjerkr w duzem i od strony szefowej zaczeły sie robic cyrki z najlepszego pracownika gdzie sklep prowadziłam 2 lata i po 2 latach zrobiono inwent. i wyszła do przodu teraz stałam sie najgorszym wiec troszke ciezko a wynajmuje mieszkanie i chce do tego jechac na wakacje nad morze od 14 lipca do 5 sierpnia i wiesz ciezko ze wszystkim...
 
reklama
Do góry