reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pożegnanie z pampersem i smoczkiem

reklama
Mój tam dalej chyba lubi pampersy... czasem zrobi do nocnika ale najcześciej siedzi godzinę potem założe pampersa i wtedy siknie zadowolony ;p
 
Alicja tak dla odmiany jak sika to stara się złapać siuśki ręką, a to co jej w dłoni zostaje, to sobie w buzię wciera :szok: wczoraj i dzisiaj chodziła praktycznie bez pieluchy (w sumie bardziej przez to, że jest gorąco, a nie w celu większego odpieluchowania) i dywan mam tak zasikany, że szok a w pokoju niemożliwie śmierdzi i na dniach szorowanie szczotą i odkurzaczem piorącym nie czeka :crazy::angry: (sorry za opis :sorry2:)
 
Makuc jak masz taką opcję to dywan po prostu jak się da to ściąg i daj do czyszczenia a jak wróci to do nie kładź z powrotem tylko jak już Alicja do nocnika się będzie załatwiać.
 
To u nas jest trochę inaczej. Hania się nie zsika, jak biega z gołym tyłkiem, w majtki tylko popuszcza, za to jak jej się chce siku, to bardzo domaga się pieluchy i jęczy. Dopiero jak jej założę pampersa, to sika... Wczoraj spotkałam takiego dziadka z wnuczką, która we wrześniu skończy dwa lata. Dziewczynka super mówiła, a do tego była bez pieluchy. Tak mi się jakoś głupio zrobiło, że moja w pampersie i niegadająca... Dziadek się pochwalił, że mała zdaniami gada, że do nocniczka sika i że pierwszy raz zabrał ją dziś bez pieluchy na spacer. No ale nie minęła chwila, a mała miała zasikane gacie i wiecie co? Poczułam satysfakcję ;-) Wiem, wiem, wstręciuch ze mnie...
 
ragna ja kiedyś spotkałam taką babcie z wnuczką z tym że ta mała ze stycznia i też było mi głupio bo ona bez pampersa a Kamil nadal ale ona nie tak dobrze mówiła jak on więc mi to dało satysfakcję:laugh2:;-)
A co niech mają za przechwalanie się :sorry2:
 
reklama
RAGNA satysfakcję na Twoim miejscu i ja bym poczuła zapewne :-D;-)
KANIA no właśnie u nas ściągnięcie dywanu jest dosyć ryzykowne, bo jednak salon spory mamy a na nim śliskie panele :baffled: plus pies rysujący pazurami podłogi, więc totalna masakra. Chyba, że może tak jak BAŚKA zrobię i jakiś zastępczy chodniczek tylko kupię i póki co na panele wrzucę :sorry2:
 
Do góry