reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajm się :)

Hey dziewczyny! Chyba warto po paru dniach się przedstawić. Jestem Kasia mam prawie 25 lat ( skończę 10 listopada). To moja pierwsza ciążą taka mała wpadka po 3 latach ślubu i 8 lat znajomości z moim lubym. Najprawdopodobniej w czerwcu bronie prace magisterską o ile sił wystarczy na dokończenie pisania pracy.... Aktualnie rozpoczynam 14 tydzień ciąży planowany poród to 4.11.2015 a według USG genetycznego 30.10.2015. Mam wielką nadzieję że wszystko będzie dobrze i u mnie i u was... :-) TRZYMAM KCIUKI!
 
reklama
Cześć dziewczyny.
Mam na imię Wioleta.W styczniu skończyłam 30 lat. Pochodzę z Lublina. Od niedawna mieszkam w UK ( Stevenage ) Jestem pedagogiem wychowania przedszkolnego. Aktualnie na bezrobociu co wcale mnie nie martwi w tym kraju. :-)
Jestem w 3-letnim związku z ukochanym mężczyzną. To moja druga ciąża. Pierwszą straciłam w 11 tyg. - kwiecień 2014. Sporo miesięcy starań o kolejną... ale jest!! :-) Termin 17 listopada.
Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i trzymam kciuki za nasze maleństwa! Oby rosły zdrowo i błogo.
 
Witam jestem nowa mam na imie Monika jestem w 23tc juz w domku mam dwuch chlopcow. NATAN 6i pol roku i DANIEL 4 latka mieszkam w Siemianowicach Slaskich okolice Katowic pozdrawiam przyszle mamusie
 
Witam,
W listopadzie przyjdzie na świat nasza pierwsza córka i jesteśmy przeszczęśliwi z tego powodu :-):-D
 
reklama
Witamy:)
Postanowiłam w końcu zapisać się na jakieś forum listopadówek 2015 ;) co dwie głowy to nie jedna!
Wciąż jestem aktywna zawodowo, ale myślę, że w połowie września może dam już sobie spokój i polenię się w domku.
Na imię mam Magda, lat 26, pierwsza ciąża!!!! :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry