reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się ;) czyli pogaduszki majowych mamuś

Moje dziewczyny małe były bo raptem po 3kg miały jedną 54 a druga 56 cm Ale miałam pozytywne nastawienie tłumaczyłam sobie ze gdy urodze ból minie i go nie będzie i pomogło. teraz obawiam się bardziej bo będzie cc a okrutnie boję się cewnikowania:-(
 
reklama
Cewnikowanie to pikuś ;)
Ja tez rodziłam naturalnie chłopaków
O 8.00 odeszły wody po 12.00zeczely sie skurcze o 14.30 poród 1 i po 5 min 2 :)
Najbardziej bolało robienie rozwarcia przez dr, cała reszta była ok
 
Matik ja boje się rodzić naturalnie nie tyle z powodu bólu co ze strachu ze się udusić jeden czy coś. Moja siostra całe szczęście miała cesarke ale pierw chcieli naturalnie. Całe szczęście bo jeden był owinięte pepowina
 
Koleżanki mojej mamy córka znów urodziła bliźniaczki i jedna niedotleniona do końca życia będzie niepełnosprawna
 
Wszystko może się zdarzyć przy każdym porodzie,ją się boję ale już nastawiam sie pozytywnie, przezylam 2 - 8 godzinne operacje kręgosłupa z pełną narkoza i intubacja przeżyłam to cc będzie jak zabieg kosmetyczny:-)
 
Cześć dziewczyny,
mam na imię Magda, mam 33 lata.
Jestem z Bielska-Białej.
W maju spodziewam się drugiego Maleństwa, termin z USG mam na 18 maja.
Mam 3,5 letnią córeczkę Lenkę, też majówczątko (10.05.2011) :-)
Miło mi Was poznać,chętnie dołączę do Waszego grona, choć od razu mówię, że jestem raczej z tych czytających, nie udzielam się jakoś strasznie dużo. Ale, kto wie? Może tym razem będzie inaczej.
 
reklama
Do góry