reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy sie....

reklama
Witajcie Mam 35 lat.7 marca 2008 urodziłam swoje pierwsze dziecko - Bartosza.Mieszkam obecnie w Mysiadle pod Warszawą i zajmuję się synkiem
 
Witam mam na imię Ania mam dwóch urwisów Daniel ur. listopad 2006 oraz Dawida ur marzec 2008. Obecnie siedzimy sobie we trójke w domu a tata pracuje. Ciesz sie bardzo ze jest takie forum, mozna naprawde duuzo z niego wynieść odnoście wychowania naszych pociech. Pozdrawiam :-)
 
Witajcie,
mam 29 lat, mieszkam w Trzciance (woj. wielkopolskie) ale pochodzę z Opolszczyzny, 28 marca 2008 urodziłam córeczkę Julię, jest to moje pierwsze dziecko i mam nadzieje, że będę mogła od Was się wiele dowiedzieć i rozwiać wiele wątpliwości. Już bardzo się cieszę, że trafiłam na to forum :-D Pozdrawiam serdecznie!
 
Kezaim, to jesteśmy prawie sąsiadkami... tylko ja mieszkam z drugiej strony Piaseczna:tak:

Optyczka&Mamonka, witajcie, rozgoście sie i zaglądajcie do nas jak najczęsciej:tak:
 
reklama
Witam jestem Kasia mam (prawie) 21lat :-):-):-)
Mam synka Kacperka 10.03.2008 (miał sie urodzic 11)
Jesteśmy z Warszawy.
Stan cywilny : mężatka
Studentka 1 roku stosunków międzynarodowych
Pazdrawiam Wszystkie Mamy i ich Dzieciaczki :rolleyes::-D:-D
 
Do góry