reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się:):):):)

reklama
MSTRUGALA4 to rzeczywiscie blisko :-D My jednak niedlugo /za jakies 2 miesiace/ przeprowadzimy sie do Szczecina. Troszke szkoda, bo uwielbiam spacerki nad morzem :tak:
 
Madlen80 no faktyczie szkoda:-(... no ale jak mus to mus... ja powiem ci szczerze nie wyobrazam sobie mieszkac gdzie indziej... mam swoje podworko, ogrodek.... nikt mi sie nie szweda, nie marudzi... no moze sasiedzi ktorych najchetniej bym w kosmos wyslala.... ale w sumie szczecin nie az tak daleko, wiec raz na jakis czas wypad na molo w Kolobrzegu tez pewnie bedzie mozliwy:tak:
 
Na pewno bede regularnie jezdzila do rodzicow i tesciow :tak: Tesciowie tez mieszkaja nad morzem, ale w okolicach Pobierowa.
Bardzo zaluje, ze nie mozemy mieszkac w domku nad morzem, ale coz... sila wyzsza :-D A sasiedzi bywaja uciazliwi :-D
 
reklama
Witaj Paola wśród sierpniowych mamuś ! :-):tak: napisz coś więcej i zapraszamy na nasz wątek główny:tak:
 
Do góry