reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się:):):):)

pozdrawiamy wszystkie przyszłe mamy sierpniowe :) zyczymy dużo zdrówka i samych radosnych chwil:) pozdrawiamy agnieszka z marysią
 
reklama
Witam,
mam a imię Marta lat trochę dużo bo 36 ale najważniejsze to że by czuć się młodo, zresztą o swoich latach pamietam tylko wtedy gdy trzeba gzieś podać datę urodzenia. Na razie mieszkam w Warszawie. Mam Kochanego Męża i slodką córeczkę Nikolę która ma już 1,5 roku. To maleństwo które się niedługo pojawi jest planowane tyle że troszkę się pośpieszyło, no dobra... mamusię zawiodły wyliczenia:-D
 
Witam :) Spędziłam noc na czytaniu kilku topiców na tym forum, może pora sie dopisać...
Wiek: 31 (będzie w marcu)
stan posiadania: dwóch synów (9 i 4 lata)
termin powitania najnowszego członka rodziny: 10 sierpnia
Pozdrawiam wszystkie mamy :)
 
Witam!!
Imię: Ewelina
Mieszkam: w Dębicy
Lat: 23
Stan cywilny: panna [ale juz niedlugo;)]
Dzieci: -
Przybliżony termin: 01.08.2008
 
Witajcie!!!!:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Skoro mamy się poznawać to oto proszę:)
Mam na imię Kamila i pochodzę z Cieszyna.
Liczę sobie (w tym roku)22 wiosny:)))))))
w Maju biorę ślub z mym ukochanym, a ok 15 sierpnia zostaniemy rodzicami Naszego dlugo wyczekiwanego maleństwa:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Pozdrawiam serdecznie wszystkie przyszłe mamusie, oraz te które chcą nimi zostać:-):-):-):-) Na pewno bedzie wszystko ok!!!! Prawda?:-):-D:tak::tak::tak::tak:
 
Przedstawie sie i ja zebysmy sie lepiej poznaly:-):-):-)
Mam na imie Monika
Skonczylam niedawno 20 lat a w grudniu bedzie juz 21;-)
Pochodze z Bydgoszczy a aktualnie na emigracji w Irlandii siedze w malej wiosce Kill pod Dublinem.
O dzieciatku myslalam juz od jakiegos roku wiem ze to szybko no ale tak czulam ze musze miec malenstwo_Odstawilam tabletki no i po 3 miesiacech nie pojawila sie miesiaczka.
Termin mam na 08.08.2008 tyle ze na USG wyszedl termin na 23.08 .Zobaczymy jak to bedzie w Sierpniu.
Mezatka nie jestem ale mam wspanialego mezczyzne u swego boku juz 3 latka .
Mysle ze troche przyblizylam moja postac:-):-):-)
Pozdrawiam bardzo cieplutko.
 
WITAM PONOWNIE WSZYSTKIE SIERPNIÓWECZKI.....
MAM PYTANIE: CZY BIERZE KTÓRAŚ Z WAS "LUTEINĘ"??? - JAK UZASADNIA LEKARZ KONIECZNOŚĆ BRANIA TEGO LEKU???

POZDROWIONKA





<a href="http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20070707300114.png" target="_blank">Mój suwaczek w portalu Ślub-Wesele.pl</a>




 
witam :)
właściwie pierwszy raz korzystam z forum.mam ta przyjemność dołączyć do przyszłaych mam (termin 10.08.2008). pozdrawiam :)
 
Witam wszystkie szczęściary (tzn. przyszłe mamusie) :-)

Od dłuższego czasu zaglądam na to forum, w końcu postanowiłam do was dołączyć. Mam na imię Ewa, we wrześniu skończę 20latek, mam kochanego Mężczyznę, z którym jestem zaręczona od roku i już w sierpniu dołączy do Nas Nasz wymarzony Bobasek :-):-) Termin wg OM 08.08.08.
Dodam jeszcze że o Dzidzi dowiedzieliśmy się 6 grudnia z testu (to chyba najwspanialszy prezent od mikołaja ;-))
Życzę wszystkim duuuuuużo szczęścia :-D
 
reklama
Witam wszystkie szczęśliwe mamusie!!! Od jakiegoś już czasu zaglądam na to forum i postanowiłam także podzielić się swoim szczęściem :-):-):-)
Mam na imię Halina i mieszkam w Skoczowie.Mam 27 lat(w czerwcu).
Od 6 lat jestem mężatka i mam syna Krzysia, który ma 5 lat.
O rodzeństwo staraliśmy się od czerwca:tak: W Sylwestra kupiłam test-i szczęśliwie wyszły dwie kreski:-D:-D:-D.
Mężowi powiedziałam o północy...
Wg obliczeń to już 11 tydzień-zobaczymy co wykaże Usg-mam 04.02-na pewno się pochwalę:-).
Pozdrawiam !!!
 
Do góry