reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się:)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hej
Mam na imię Agnieszka i mieszkam w Pruszczu Gdańskim. Mam 28 lat i wspaniałą córeczkę Weronikę, która w tym roku kończy 4 latka. O drugą ciąże długo się staraliśmy, przeszłam 2 poronienia, ostatnie teraz w lipcu, także ta ciąża jest dla nas niespodzianką ( dla lekarza zresztą też:-D). Dziś byłam na USG, kruszynka ma 1 cm i serduszko bije, także wszystko jest ok. Poprzednie ciąże szybko obumierały, nawet zarodek nie powstawał, także dziś spadł mi kamień z serca.
Pracuje w banku, obecnie na zwolnieniu, mam się oszczędzać i nic nie robić. Żyć i nie umierać;-)
 
reklama
Hej
Mam na imię Agnieszka i mieszkam w Pruszczu Gdańskim. Mam 28 lat i wspaniałą córeczkę Weronikę, która w tym roku kończy 4 latka. O drugą ciąże długo się staraliśmy, przeszłam 2 poronienia, ostatnie teraz w lipcu, także ta ciąża jest dla nas niespodzianką ( dla lekarza zresztą też:-D). Dziś byłam na USG, kruszynka ma 1 cm i serduszko bije, także wszystko jest ok. Poprzednie ciąże szybko obumierały, nawet zarodek nie powstawał, także dziś spadł mi kamień z serca.
Pracuje w banku, obecnie na zwolnieniu, mam się oszczędzać i nic nie robić. Żyć i nie umierać;-)

Witaj Agnieszka!
trzymam kciuki za fasolkę!
 
Witam serdecznie przyszłe kwietniowe mamy:) Wczoraj potwierdziło sie, iż jestem w ciąży. Planowany termin ok. 27 kweicień. Mam juz 4letnia córeczkę, pracuje i studiuję...Pochodzę zw Śląska. Pozdrawiam gorąco!:)
 
Czesc. Mam na imie Kasia i jestem w 8 tygodniu ciazy. Bedzie to moj 3 robaczek i mam nadzieje, ze tym razem dziewczynka. Pochodze z Krakowa, ale od 5 lat mieszkamy w UK. Nie pracuje, zajmuje sie domkiem i dzieciaczkami.
 
Czesc Ewka 84, i dla Ciebie tylko pomyslnych dni podczas ciazy!
 
Witam wszystkie zafasolkowane mamusie :-)
Mam na imię Iwona i mieszkam na suwalszczyźnie. Jestem obecnie w 8 tygodniu drugiej ciąży, wystaranej i wyproszonej u męża :-p.Mam 2.5 letnią córeczkę Magdalenę, która jest moim największym cudem na świecie i jak najbardziej nie była planowana ;-). Teraz z mężem chcielibyśmy synka do parki, ale jak będzie córeczka, też będziemy sie cieszyć bardzo. Najważniejsze, aby zdrowe dzieciątko było. Pozdrawiam wszystkie rosnące brzuszki :-)
 
reklama
to wypada żebym i ja się przedstawiła. mam na imię Magda, lat 23 pochodzę z wielkopolski. z mężem staraliśmy się o dziecko 7 miesięcy. nie było łatwo, szczególnie, że w 3 cyklu poroniłam w 5 tygodniu. teraz cieszymy się z maleństwa, które zamieszkało we mnie i staramy się myśleć pozytywnie. termin porodu to 23 kwiecień 2010.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry