reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się:)

mię: Kasia
Wiek: 27 lat
Ilość posiadanych dzieci: 0
Data porodu: 6-8 maja 2010 r
Zawod lub wykonywana praca: specjalista ds. sprzedaży w firmie ubezpieczeniowej
Gdzie mieszkam: Warszawa
W drodze: stawiam na dziewczynkę- Zosię:)


....zapomniałam jeszcze wspomnieć że od 20 września 2008 jestem szczęśliwą mężatką:-)
A żeby już w ogóle było wszystko jasne, to pochodzę z Białegostoku, więc pozdrawiam dziewczyny z mojego rodzinnego miasta, które pisały o sobie wcześniej:-D
 
reklama
chyba powinnam od tego zacząć :)

imię: Basia
Wiek: 29 lat
Stan cywilny: mężatka od 13.09.2008
Ilość posiadanych dzieci: to nasz pierwsza fasolka :)
Data porodu: 1.05.2010
Zawód lub wykonywana praca: z zawodu jestem doradcą zawodowym, ale aktualnie pracuję w firmie spedycyjnej jako pracownik administracyjny.
Gdzie mieszkam: Tychy
W drodze: nie potrafimy się dogadać z mężem, ale wstępnie chłopiec to będzie Piotr lub Antoni, a córka Lidia lub Zuzanna... ale to temat ciągle otwarty i możliwe, że do maja zmieni się to nam jeszcze kilka razy :)
 
Ostatnia edycja:
Pozdrawiam Was dziewczyny.Ja tutaj jestem co prawda nowa ale może miałybyście ochotę zorganizować jakieś spotkanie? Ja mieszkam w Warszawie, więc może przynajmnie te z Was, które są z Warszawy lub okolic miałbyby ochotę się jakoś spotkać:happy:
 
Pozdrawiam Was dziewczyny.Ja tutaj jestem co prawda nowa ale może miałybyście ochotę zorganizować jakieś spotkanie? Ja mieszkam w Warszawie, więc może przynajmnie te z Was, które są z Warszawy lub okolic miałbyby ochotę się jakoś spotkać:happy:

Też jestem z Wawy :) jakby jakieś spotkanie się kroiło, dajcie znac - pisze się :)
 
Strasznie mi miło, że mogę do Was dołączyć!

Imię:
Ela
Wiek: 29
Stan cywilny: mężatka od 6-09-2008 :)
Ilość posiadanych dzieci: właśnie jest w drodze!
Data porodu: wg lekarza 3 maja 2010
Zawód lub wykonywana praca: pracuję w agencji reklamowej
Gdzie mieszkam: Stargard Szczeciński
W moim brzuchu mieszka: ja jestem pewna, że Leoś, a mąż że Lenka :)

Zazdroszczę Warszawiankom spotkania! Może uda się coś zorganizować w Szczecinie np.? Jakieś chętne babeczki? :)
 
Imię: Asia
Wiek: 30 lat
Ilość posiadanych dzieci: synek Pawełek - 4 lata
Data porodu: 2 maj 2010 r.
Zawod lub wykonywana praca: informatyk
Gdzie mieszkam: Kraków
 
reklama
tez sie przedstawie a co mi tam:-)

Imię: Kasia
Wiek: 23
Stan cywilny: mężatka od 10.05.2008r
Ilość posiadanych dzieci: synek Krystianek (11.12.2008)
Data porodu: według OM 26 maj
Gdzie mieszkam: Białystok
W moim brzuchu mieszka: Coreczka albo drugi synek hmmmm?:-)
 
Do góry