reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się :)

reklama
Witam wszystkie sierpniowe mamy
wreszcie udało mi się znaleść czas dla forum :zawstydzona/y: mam na imię Barbara i jestem mamą 3 letniego Arturka, a teraz czekamy na kolejnego synka. Mieszkam w Rudzie śląskiej i mam 27 lat. Najbardziej lubię czytać kryminały, od 3 miesięcy "odpoczywam" w domu.
 
witam i tutaj... tak długo się zbierałam, by się oficjalnie tu przedstawić, że chyba będę ostatnia... ;-)

Mam na imię Ela, mam ... jeszcze 29 lat (do grudnia ;-)), pochodzę z lubuskiego i po kilkuletnim pobycie we Wrocławiu znów wróciłam na stare śmieci. Meżatką jestem od niespełna 2 lat (niedługo rocznica :-)). To moja 3 ciąża... jak widać pod suwaczkami mamy dwa aniołki. Wierzyłam ze wszsytkich możliwych sił, że ta ciąża będzie inna. I JEST :-) mimo że z przebojami, ale dotrwałam do tego 33 tygodnia i już niewiele pozostało. Zawodowo - pracownik biurowy od lutego na zwolnieniu - od pobytu w szpitalu :crazy: Kocham zwierzęta, szczególnie psy, jednego jestem właścicielką ;-) fotografować, oglądać filmy, słuchać muzyki.
Termin mam na 10 sierpnia.
Pozdrawiam Wszystkie sierpniówki ;-)
 
Chyba jednak ja bede ostatnia:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Witam wszystkie sierpnioweczki-brzuchatki!!!!
Gdzies tam juz zamiescilam 2 posty na tym forum,ale jakos ciezko bylo mi sie wkrecic,a gdy zaszlam w ciaze,to nie bylo jeszcze stworzonych sierpnowek...no nic,przegapilam:sorry::sorry::sorry::sorry::sorry:
Mam na imie Asia,jestem juz starawa,bo mam 32 lata:szok::szok::szok::szok:
Mieszkam w Anglii od 2006 roku,mam meza Slowaka i coreczke-wpaniala!!:-):-):-)
A teraz nosze w sobie chlopca:tak::tak:
Cmok
 
Witamy serdecznie Igasia-szkoda ,że tak późno do nas dołączyłaś i jaka tam starawa ja mam 36 lat fakt ,że nie wyglądam na tyle no i czuję się na 26 :-D
 
dzieki Lana!!! postaram sie jakos ten czas nadrobic:-D:-D:-D...
i o to wlasnie chodzi,nie wazne sa numerki,wazne jaka mamy dusze :p
Pozno dolaczylam,bo nie moglam sie wkrecic w tematy...no i ciagle mam jakies problemy z ta ciaza:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Witaj Igasia:-)
Ja też mam 32 lata, wygalam bez makijażu na 20 i na tyle też się czuję;-). Więc proszę mi tu nie imputować, że 32 latka to już starawość:-p
 
reklama
Do góry