reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się

To kolej na mnie :) Mam na imię Ola, mam 29 lat. Mamy z mężem własną firmę i pomagamy prowadzić drugą rodzinną. To moja druga ciąża. Synek we wtorek skończy 3 latka.
W tą fasolkę troche trudno mi uwierzyć, bo w sumie za bardzo się nie staraliśmy, więc testuję codziennie jakby dla upewnienia, że na pewno się zadomawia :)
 
reklama
Hej dziewczyny :) Pierwszy raz piszę na tego typu wątku, zawsze o tym marzyłam ;) Jestem prawdopodobnie w 6 tc, ostatnia @ była 5 kwietnia, dwie krechy wyszły mi w zeszły poniedziałek. Na 20 maja mam wizytę u ginka, czyli tak między 7 a 8 tc (mam nadzieję, że to nie ejst za późno, bo pewnie USG mi umówi pomiędzy 8-9 tc).

Troszeczkę się martwiłam że się nie uda, bo staraliśmy się od stycznia, a wielosć naszych znajomych zachodziła po pierwszej próbie. Teraz śmieję się z samej siebie ;) No i wydawało mi się zę mam za krótką fazę lutealną, bo przy 27 dniowym cyklu owulację mam zwykle w okolicach 18 dnia. Więc ta ciąża to zupełne zaskoczenie, jestem jeszcze w takim stanie abstrakcji, nei wierzę że to się stało, nie pozwalam sobie jeszcze nadmiernie się cieszyć, ale czuję taki przyjemny spokój.

Mam 26 lat, pracuję, jestem mężatką od lat 5. Zawodowo zajmuję się psychologia, rodzinami i wychowaniem, więc czeka mnie najważniejsza praktyka zawodowa w życiu ;)
 
Hej, jestem mamą ośmiomiesięcznego Franka i okazało się że jestem w ciąży. Płakałam całą noc, bo nie tak miało być... Nie wiem jak sobie poradzę. Mieszkam z mężem we Wrocławiu ale cała nasza rodzina mieszka na Mazowszu. Ale co nas nie zabije, to nas wzmocni :-)
 
Cześć,
Ja mam na imię Małgosia. Mam 29 lat i najcudowniejszą marcóweczkę 2011 czyli szkraba, który skończył 3 latka i z niecierpliwością czeka na rodzeństwo :-D Aktualnie mieszkamy w Warszawie bo i tu z mężem pracujemy.
I wszystko na to wskazuje, że na początku stycznia owo rodzeństwo pojawi się na tym świecie.

pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie :)
 
Witam ! Ja tu nowa tez, dzis dowiedzialam sie o ciazy, dwa testy zrobione, teraz dla finalnego potwierdzenia na test krwi do lekarza... Madry kalkulator wyliczyl mi ze to 4 tydz 4 dzien ciazy, szczesliwa! To pierwsza dzidzia moja, mam 27 lat i bardzo czekalam ;) pozdrawiam was wszystkie dziewczyny
 
Heh dopiero teraz zauważyłam wątek.
Mam na imię Edyta i mam dwójkę dzieci Nikole 5 lat i Tymona 2 lata :-) W drodze kolejne maleństwo.
Mieszkam od 2 lat na Podkarpaciu, a pochodzę z Kujaw :-)
 
Cześć Dziewczyny :)

to dołączę i ja, mam na imię Gabi, mam (jeszcze ;P) 30 lat i mieszkam w Warszawie.
O ciąży też dowiedziałam się wczoraj, 2 testy pozytywne w 28 dc, dzisiaj rano kolejny test- również pozytywny i badania z krwi- o 17 wyniki potwierdziły ciążę :))))))
nasze oczekiwanie było długie i pełne rozczarowań, że teraz nie mogę w to uwierzyć :))))
Wychodzi mi 4t1d, w poniedziałek idę do gina :)

Mam ogromną nadzieję, ze wspólnie dotrwamy do stycznia :)
 
reklama
Cześć dziewczyny!

Jak widać po suwaczku mam już w domciu dwulatka- wymuszacza:tak:

Mieszkam na podkarpaciu od lat 6. Mam 31 lat.
Mnie mądry kalkulator wyliczył 5tc. Poczekam jeszcze dwa i idę do lekarza, choć nie wiem czy wytrzymam aż tyle.
 
Do góry