reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się :)

reklama
Fajnie, duża rodzina to zawsze duża pociecha a i dzieciaki mają pełno kuzynostwa. U mnie od strony męża będą miały 5 kuzynów w mniej więcej zbliżonym wieku więc zawsze jakoś tak raźniej :)
 
Dziewczyny:D
Z racji braku moderatora proponuje trochę samodyscypliny i wprowadzenie porządku na wątkach.
Wątek Poznajmy się ma służyć wrzuceniu krótkiej informacji o sobie, tak aby nowe osoby dołączając do grupy mogły łatwo poznać resztę dziewczyn.
W założeniu miał to być wątek z krótkimi wizytówkami bez pogaduch, które to proponuję jednak przenieść na wątek ogólny.
W ten sposób w przyszłości łatwiej będzie znaleźć potrzebne informacje i nie zaginą one w gąszczu innych postów, które nie są tu niezbędne;)
 
Dzień dobry, postanawiam dołączyć. Jestem mamą Marysi, która w listopadzie skończy 3 lata. Aktualnie po dwóch niepowodzeniach czekamy na styczniowego Maluszka :) termin z om jak i z obu usg 9 stycznia.
Mieszkam w Poznaniu, bywam w Radomiu, nie mam zwierząt, własnego mieszkania i pracy. Jak to będzie, nie wiem, ale wiem ze dam radę ;)
wszystkim mamom życzę ciążowych przyjemności i szczęśliwego rozwiązania :)
 
Ostatnia edycja:
Chciałam dołączyć :-) Termin mam na 1 stycznie, ale niestety będę miała cesarkę więc dzidzia na pewno przyjdzie na świat wcześniej ale czasowo myślę że u was będę pasować.
 
I ja sie witam. Ania lat 30.Mama 10-latki. Teraz oczekuje bliźniat, jetsem po in vitro. Termin mam na pierwsze dni lutego, ale ciezko mi uwierzyc, ze maluchy tyle wytrzymaja ;-)
 
reklama
Do góry