reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznanianki :)

witam mam na imie Monika mam 23 lata prawde mowiac nie jestem rodowita poznanianka mieszkam z chlopakiem od kilku miesiecy w poznaniu jestem w 34 tygodniu ciazy i nie wiem dlaczego nie bywalam na tym forum:zawstydzona/y: mam nadzieje ze jest jeszcze dla mnie miejsce. milo bedzie pogadac i odstresowac sie przed porodem.:happy:
 
reklama
HEJ dziewczyny mam na imię Kasia wiosen to to już sporo bo 33 od 10 lat mam męża ciągle tego samego i synka Klaudiusza ma on 8lat oraz upragnioną córkę Julię która ma 2miesiące i 6dni mieszkamy od 3lat na wyspie Irlandii
 
Już się witałam na "czy jest jakaś mama z Poznania?" ale się powtórzę i tutaj :)

Mam na imię Marta, mam 24 lata, jestem z Mazur, ale przez 5 lat studiowałam tutaj socjologię.. I już nigdzie dalej się nie wybieram, bo skutecznie zatrzymał mnie 26letni Poznaniak, który od miesiąca jest moim mężem, a w lutym 2010 spodziewamy się małego rozrabiaki :) Obecnie mieszkamy w okolicach Malty, ale rozglądamy sie za większym lokum, prawdopodobnie na moich ukochanych Ratajach :) Mam nadzieję, że przyjmiecie kolejną "już niedługo-mamuśkę" :)

Pozdrawiam serdecznie!
 
Już się witałam na "czy jest jakaś mama z Poznania?" ale się powtórzę i tutaj :)

Mam na imię Marta, mam 24 lata, jestem z Mazur, ale przez 5 lat studiowałam tutaj socjologię.. I już nigdzie dalej się nie wybieram, bo skutecznie zatrzymał mnie 26letni Poznaniak, który od miesiąca jest moim mężem, a w lutym 2010 spodziewamy się małego rozrabiaki :) Obecnie mieszkamy w okolicach Malty, ale rozglądamy sie za większym lokum, prawdopodobnie na moich ukochanych Ratajach :) Mam nadzieję, że przyjmiecie kolejną "już niedługo-mamuśkę" :)

Pozdrawiam serdecznie!
Witam,witam:-)
I zapraszam do czestego pisania:tak:
 
Witam!! Mam na imię Ania, mam 34 latka i mieszkam w Luboniu ale to przecież jak Poznań ;-). Jestem mamą Michałka. W maju wróciłam do pracy :-(. Jestem koziorożcem, uwielbiam tort orzechowy ;-)

Mój maluszek maluszek ma dysplazję torbielowatą nerki ale już się z tym pogodziłam i nauczyłam z tym żyć bez łez.

Pozdrawiam gorąco!!!!!
 
Witam.
Mam na imię Ania i spodziewam się dzieciątka w marcu. Mieszkam na Grunwaldzie. Może zawiąze sie między nami poznaniankami więź sympatii. Pozdrawiam.:tak:
 
Witam kolejne nowe mamuski:-);-)
Zapraszam do czestego pisania:tak::tak::tak::tak:

KROLICZATKO
Ja mieszkalam na grunwaldzie przez 22 lata:-):tak:W ktorym miejscu dokladnie mieszkasz???
 
reklama
Do góry