reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywny czy zalany?

Dołączył(a)
4 Listopad 2020
Postów
5
Ostatnio źle się czułam, wiec postanowiłam zrobić testy ciążowe. Wyszły mi dwa pozytywne (każdy z innej firmy) i dwa negatywne(z tej samej firmy były te twa) wszystkie testy były robione po dłuższym czasie od siebie. (Wieczór, rano albo inny dzień)
I nie wiem czy iść na krew czy nie bo może te dwa pozytywne są zalane? Dwa pozytywne co są to były robione jako pierwsze. Dodam tez ze biorę leki na tarczyce uthyrox N25.
 

Załączniki

  • 05463AB4-186A-477D-A442-0E155DC259C4.jpeg
    05463AB4-186A-477D-A442-0E155DC259C4.jpeg
    1,1 MB · Wyświetleń: 7 342
reklama
reklama
Z krwi wyjdzie na pewno szybciej niż z testów, a wynik będzie pewny. Testy cienie pokazują zazwyczaj od bety ok 50, a porządna kreskę przy becie 200.
 
reklama
Ostatnio źle się czułam, wiec postanowiłam zrobić testy ciążowe. Wyszły mi dwa pozytywne (każdy z innej firmy) i dwa negatywne(z tej samej firmy były te twa) wszystkie testy były robione po dłuższym czasie od siebie. (Wieczór, rano albo inny dzień)
I nie wiem czy iść na krew czy nie bo może te dwa pozytywne są zalane? Dwa pozytywne co są to były robione jako pierwsze. Dodam tez ze biorę leki na tarczyce uthyrox N25.
 
Do góry