reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezent na chrzest w normalnej cenie ;)

Hej dziewczyny,
W przeciągu najbliższego miesiąca idę na dwa chrzty - dziecka koleżanki i kuzynki. Chciałabym kupić jakieś praktyczne, fajne prezenty w cenie do około 200zł. Żadnych łańcuszków, kościelnych bibelotów itp. Przyjecia mają być w luźnej atmosferze i rodzice nie oczekują jakis darów "na bogto" :D
Prezenty dla dziewczynki i chłopca, dzieci mają teraz - 6 i 8 tygodni.
Z góry dziękuję :)
My też ostatnio mieliśmy ten dylemat i szukaliśmy pomocy na forach :D Propozycji było dużo, ale zdecydowaliśmy się na bawełniane literki z imieniem dziecka do powieszenia na ścianie lub nad łóżeczkiem. Zamówiłam ze strony Link do: Pokój Dziecka - sklep z artykułami dla dzieci i rodziców, bo wyczytałam, że szyją ręcznie w Polsce.
 
reklama
Ja nie lubię jak dziecko dostaje zabawki. Ma ich milion, żadnymi się nie chce bawić, a wyrzucić / oddać nie pozwala.
Sama bym dała pieniądze i pewnie jakiś łańcuszek, żeby dziecko też coś miało, nie tylko rodzice 🙂

Każdy ma inne preferecje :) Ja mogę powiedzieć ze swojej perspektywy - czyli osoby doroslej, która dostała całkiem sporo biżuterii jako dziecko - nic z tego w dorosłym życiu nie noszę, jako nastolatka też nie nosiłam, bo zwyczajnie mi się nie podobały te medaliki itp ;)
 
Dla mnie chrzest czy komunia to okazje wlasnie na bardziej pamiatkowe prezenty, nie pieniądze.
 
Do góry