reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty, prezenty... :)

reklama
a ja właśnie lubię to kombinowanie co komu i obserwowanie co komu potrzebne i jakoś nigdy pomysłów mi nie zabrakło.Szymek pewnie dostanie rowerek taki dla maluszka, jeździk bo chodzikom powiedziałam NIE, ubranka (to bardziej prezent dla mnie), zabawke do auta taka na pilota dla mnie, i kolejny karnet na basen
ja juz teZ mam pełną liste wiec teraz tylko zbieranie kasy

taki basen tez fajny tylko gdzie to trzymac bo ja mam owszem duze mieszkanie ale nie jest z gumy.
 
my kalendarza nie bedziemy kupowac, bo mamy zamiar kupic kubki ,badz poduszki dziadką na dzien babci i dziadka.
dla Sary chyba kupimy
- garnuszek na klocuszek
- szczeniaczka uczniaczka


a reszcie nie mam pojecia

a narazie jestem na etapie co komu ale na 05.11 i 06 11 :angry::angry::angry::rofl2:
imieniny (tesciowa)urodziny (mama moja)i na drugi dzien imininy(tesc)
nie mam pojeciaaa coooooooo kupic
prosze o rade:tak::happy2:
 
to moje rady: rekawiczki, szalik, apaszka, torebka, pasek, biżuteria, etiu na biżuterię, książka kucharska, prenumerata ulubionego pisma, krawat, dobre wino, zestaw do otwierania win, na urodziny ostatnio robiłam dla teściowej 55 mon cheri na wstędze jako łańcuch i karnet do fryzjera.
wszsystko zależy ile kasy i co kto lubi:-)- ja tak mogę pisać i pisać
 
oprucz tego wina i karnetu wszystko było:rofl2:
nie mam zielonego pojecia co?
wina nie pija a do fryzjera nie chodzi tesciowa bo jej synowa włosy obcina i maluje:rofl2:(nie ja);-)


moja mama tylko na balejaz
 
puderniczka, kosmetyk, ksiązka do poduchy, etui na okulary z dobrą szmatką do czyszczenia, ładne kapcie, szlafrok, sexy koszule do spania, zestaw do wanny, zestaw smacznych serów, storczyk, zestaw kaw lub herbat z zaparzaczem, filiżanka, zestaw czekoladek ręcznie robionych,
 
Hmmm....Karola dzięki Twojej wypowiedzi zaczynam mieć pomysły na prezent dla siostry na urodziny.Zestaw do wanny,koszula,hmmmm....muszę pomyśleć.:tak:
 
Karola, normalnie sypiesz tymi pomysłami na prezenty jak z rękawa :-):-) Rewelacja, kurcze dzięki Tobie chyba będzie prościej zrobic grudniowe zakupy :tak::-D
 
reklama
Do góry