reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty

Marta super,ze prezent trafiony.
Joaska bez obaw na pewno sie rozkreci ja tez w domu mam leniwca;-)
A wczoraj jak maly dostal prezent to zaraz gral na gitarze,dopiero po czasie odkryl pamietnik i juz mowil komu po kolei damy do wpisania sie:-D A na poczatku trzeba wypelnic wpisy o wlascicielu ksiazeczki i jak bylo pytanie kim chche zostac to zostawilam puste pole.Jak pytalam malego to tylko mowil jak bedzie duzy ale kim chce byc to nie:-D;-)
 
reklama
Nie wiem czy tu bedziemy pisac o prezentach czy na pogaduszkach?
Ja zaczne tu najwyzej szefowa Joaska przeniesie ;-)
Ja juz na Mikolaja (6 grudnia) kupilam zabawki no ale juz im je dalismy, bo je wypatrzyli. teraz tylko dostana do buta slodycze (my taki zwyczaj mamy).
Maksik dostal LEGO CITY 7686 Laweta Do Przewozu Helikopt Barsop (823625503) - Aukcje internetowe Allegro a udalo mu sie kupic je w Auchanie jeszcze taniej :-):-):-):-):-)
maja natomista puzzle 3 w 1 z ksieznikami, szaleje ostatnio na punkcie ksiezniczek Arielki itd...
Co do prezentow pod choinke, w sobote jade do hurtowni i tam cos kupie taniej. Majce moze kupie lalke krolewny sniezki bo ja uwielbia, mowila tez ze chcialaby swoja laleczke Evi z kamperem albo z garbuzem. Od jakiegos czasu zbiera je. Ma juz ze zwierzetami, pociagiem, kuchnia, koniem i dzidziusiem ale samochodu jeszcze nie ma. Ja tez zastanawiam sie nad domkiem dla lalek :-) A dla Maksa zero pomyslow :-:)-:)-:)-:)-(
 
u nas na 6 XII tylko drobiazgi ... bez szalenstw ... dla malej jakas mala laleczka, dla Michala pewnie jaki maly zestaw klockow lego ...
gorzej ze swietami ... caly czas siedze i kombinuje co i jak ... jak juz pisalam dla M. chcemy pilkarzyki, dla K. ten mikrofon ...
ale co z pozostala 7 ? z czego 4 to nasi chrzesniacy ? szok ...
 
U nas tez na 6 jakies drobne rzeczy ale trafila sie taka okazja wiec zaszalalam :-)
Przypomnialam sobie wlasnie o tych pilkarzykach, ale jeszcze po glowie mi chodzi gra w statki. Maks sie nauczyl grac na papierze i teraz szukamy czegos gotowego i sa ale maja tylko po 5 statkow a to malo :sorry:
Plusem nie bycia chrzesna jest brak takich problemow jak masz Idzia :-)
 
no ja rozumiem z tymi prezentami :)

a chrzesniacy to: 3 jest moja i 1 Jacka ale i tak to ja musze cos wymyslec ... cos mi sie po glowie kolacze dla chlopcow z tej strony:
HEXBUG - RoboSHOP - RoboNet lub
Flytech Moskit - RoboSHOP - RoboNet lub
RoboGADŻETY - RoboSHOP - RoboNet lub jeszcze cos innego :)
Michal tego pierwszego hexbuga dostal na urodziny, myslalam zeby dla 3 chlopakow (9, 10,11 lat) kupic cos podobnego zeby razem na swieta mogli sie bawic ... a dodatkowo ten sklep mam pod nosem i moge isc poogladac
M. podoba sie to:
LEGO MINDSTORMS NXT 2.0 - RoboSHOP - RoboNet i
Meccano Spykee robot WiFi - RoboSHOP - RoboNet
ale zaproponowalam zeby sam sobie wybral i kupil za niewydane jesczze pieniadze z komunii ... rowaza sprawe :)

dla dwoch pozostalych chlopcow (skonczone 3 latka - obaj to chrzesniacy) myslalam o czyms takim ... nie maja szansy sie spotkac ... wiec sie nie pomyla im zabwaki
Simba Toys Polska > Smoby

i zostaly mi jeszcze 3 dziewczynki (8, 9, 12 lat) - pomyslow brak ... z tymi dwiema mlodszymi to moge nie przesadzac za bardzo bo to rodzenstwo moich chrzesniakow (jedna to dalsza rodzina druga to corka przyjaciol) ... ale i tak musze cos wymyslec ...
12-latka to moja ukochana chrzesnica ... niestety widujemy sie niezbyt czesto ...
a pieniedzy z zasady nie daje ...
 
Kurcze, Idzia, ja idealna z Ciebie chrzestna - ja prezenty to tylko na urodziny chrzesniakom daje - mamy ich 5, wiec tez nie malo...
 
ja staram sie z kazdej okazji chociaz drobiazg - ale tylko wtedy jak sie akurat widzimy w takim okresie ... paczek nie wysylam :) nie daje tez z dwumiesiecznym wyprzedzeniem lub duzo po terminie ... a ze ostatnio malo gdzie jezdzimy to i nie widujemy sie za czesto ... a na Swieta (Wielkanocne i Bozego Narodzenia) widzimy wszystkich w komplecie wiec i prezenty musza byc ... nie dam rady sie wymgac ...
ale dlatego tez wprowadzilam zwyczaj ze nie dajemy prezentow doroslym ...
chociaz utarlo sie ze ja robie dziadkom kalendarze ze zdjeciami a moj brat przynosi dobry alkohol .. sobie nawzajem nic nie dajemy ... nawet ja z Jackiem sobie nie kupujemy ...
 
reklama
Jagodzie na mikołajki kupiliśmy łyżworolki. Ale 28-31 rozmiar i tak lekko przydużawe.

Vici - a na Victora te rozmiar 31 jest dobry? :szok:

A pod choinkę we wstępnych planach jest batut. Bo mam już dosyć jęczenia Andrzeja, żeby go kupić Jagodzie. Nie miałabym nic przeciwko do domu (ogródka), ale do bloku. No ale 3 lata marudzenia wytrzymałam i mam juz dość. A poza tym brak innych pomysłów.
Lalek, maskotek, kucyków pony... nie mam zamiaru kupować. Jak będzie kiedyś chciała (te plastikowe badziewia, bo do lalek i maskotek nic nie mam, tylko za dużo ich), to sobie za swoje kupi. Ja do tego ręki nie przyłożę :cool2:

A siostrze i szwagrowi chce kupić podgrzewacz do kawy.
 
Do góry