reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty...

Kasiu mam kilka typów na allegro (takie ze zdjęciami Karolka) - m. in. FOTO KALENDARZ Z TWOIM ZDJĘCIEM 2007 - 13xA4 !!! (145140435) - Aukcje internetowe Allegro
HIT! KALENDARZ A3 Z TWOIMI ZDJĘCIAMI 12 ZDJĘĆ (144999347) - Aukcje internetowe Allegro
i inne tym podobne - ale właśnie na razie się nie zdecydowałam który wybrać, musze przejrzeć zdjecia...szukałąm też w sieci ale jest generalnie to samo co na allegro, podobne szablony
Jeśli chodzi o bilety - ja czasem właśnie rodzicom taki prezent prezentuję, a jeśli chodzi o teatr to u nas jest jeden i poszaleć nie można :) nie muszę chyba dodawać że rzeczy typu filharmonia operetka itp brak :)
 
reklama
a ja wymyslilam sobie ze mojej kochanej babuni kupie ladna kosmetyczke i do tego jakis kosmetyk z serii ktorej uzywa...

Mojej babuni ciezko cos kupic bo wszystko ma... a wiem ze od lat ma jedna i ta sama kosmetyczke...A ostatnio kupilam sobie fajna od Diora wiec niech babcia tez taka ma:-D

Wymyslilam to dzis o 04:00 nad ranem...;-)
 
Patrycja o 4 nad ranem?:szok: Ja co prawda też wtedy nie śpie (przeważnie karmię), ale wtedy myślę tylko o tym, żeby znów zapaść w błogi sen:laugh2:

Myślisz, że Babci potrzebana nowa kosmetyczka, bo wiesz, czasami starsze osoby bardzo przywiązują się do swoich sprawdzonych rzeczy i nie bardzo chcą zmieniać. Ale na pewno na tyle znasz swoją Babcię, że to będzie trafiony prezent:tak:
 
ja póki co wybieram się na zakupy prezentów mikołajkowych dla wszystkich milusińskich z rodziny w sobotę:tak: a prezenty świąteczne no cóż pewnie jak zwykle pozostawię na koniec, no chyba, że w tym roku zaskoczę samą siebie:))) bo odkąd wróciłam do pracy jakoś bardziej zorganizowana jestem:)) są jednak tego jakieś plusy:-)
 
hehehe no tak sioe dziwnie sklada ze ok 04.00 moje dziecko budzi sie a ja ide robic mleko...i wtedy jakos spac nie moge wiec mysle...i dzis znowu myslenie mi sie wlaczylo...i znowu o prezentach...:eek:
Wczoraj bylam w miescie i kupilam juz kilka drobiazgow...Najbardziej spodobaly mi sie wszystkie swiateczne opakowania...kupilam tym razem takie pudelka...przy okazji przydadza sie do jakis drobiazgow...

juz sie ciesze na choinke...:-D
 
sumko , wiem że ta bujawka to już nie na gabaryty naszej Zośki :-) :-D . Śmiejemy się z męzem że jak dalej tak pójdzie to nasz grubasek dostanie bujawke ale taka zalewaną cementem , metalową taką do ogródka :laugh2:
 
reklama
Dziękuje Basiu.Fajna ,fajna. Pomysli się jeszcze...... Ostatnio z koleji myślałam nad czymś grająco-migającym albo już jakąś zabawką edukacyjną .Wszak Zosia bedzie miała na gwiazdke już ponad 6 miesięcy także czas najwyższy na coś takiego. Musze sie rozejrzeć i zorientować w takich zabaweczkach bo jak narazie to zielona jestem.:-) No i dziś zaczełam lepić aniołki ,które dołacze do prezencików :-)
 
Do góry