reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy z ciążą-krwawienia,plamienia

ja mam strasznie silne uplawy, czasem mniej przyjemne, i gin mowi ze zadnych zmian grzybicznych nie widzi i śluz tez jest w normie, wszystko zalezy od organizmu kobiety.... tak mi pwiedzial :).... cytologie bede mial w poniedzialek robiona.... wiec zobaczymy, ale mi sie wydaje ze poki nie swedzi, czy nie piecze i nie ma ona innego koloru niz, bladomleczny czy przezroczysty to wsio jest si i nie trza sie bac na zapas...
w takim wypadku zgadzam się :-)
 
reklama
Wiele z nas ma ten sam problem.Ja na początku ciązy też co chwilę latałam do toalety sprawdzać czy to nie krew.eh... Nawet wczoraj w kościele jak mi cos poleciało, to po mszy leciałam do domu obadać sprawę.Męcząca taka wydzielina, ale u mnie też wszystko w porządku - badania ok, cytologia idealna,więc trzeba przeczekać;)
 
Witam

Nie chcę WAs straszyc, ale jeśli wWasz ginekolog jeszcze o tym nie wie to biegusiem do niego. Ja mam upławy od 9 tygodnia, myślałam że to infekcja, a okazało sie , ze to są plamienia, tylko bez krwi, powod:odklejające się łozysko.Kolor od jasnego po zielonkawy, nieprzyjemna woń, obfite, wkładki zmieniam kilkanaście razy dziennie, uciązliwe , wredne, paskudztwo.
Od tamtej pory biore masę leków po 7 -9 3 razy dziennie, której ratuja moje maleństwo, jest ich troszkę mniej, ale mam jebarc dopóki nie będzie "sucho".I uważać na siebie , nie stresować się. Ja jestem nauczycielem i czasem jak sie zdenerwuję, to twrdniej mi brzuszek, dostaje bóli i upławy=plamienia nasilaja się. Ale narazie pracuje i oby jak najdłużej. Aż tak powaze to nie jest skoro mój lekarz nie kładzie mnie na oddział. Bo pozatym wszystkim a!!! i anemia czuje sie doskonale.
pozdarwiam
głowka do góry
 
:-)nooo ze mnie też tak cieknie strasznie....i ten zapach odstraszający ale ja używam bo mi moja ginka przepisała CLOTRIMAZOLUM GSK i to sa tabletki dopochwowe i są bardzo skuteczne....juz po 1 tabletce mam o wiele mniej i nie smierdzi nic he najlepiej uzywac w nocy bo tak to by było mokro....ja w nocy je uzywam....i juz po 3 razach prawie całkowicie mi znikły :):-) a więc polecam hihihihi:-):-):-):rofl2:


 
dziewczyny,ja głupia naczytałam się w necie o wycieku płynu owodniowego i teraz panikuję...:-( podobno można kupić zwyczajne papierki lakmusowe i sprawdzać sobie tę wydzielinę...(to znaczy ph tej wydzieliny) u mnie jakby coraz rzadsza....,jak woda prawie...wie któraś z was jakie ph ma płyn owodniowy?nie jest to środowisko kwaśne chyba?u mnie zapach jest silnie kwaśny.....ech.....moja gin nawet nie raczy sprawdzić co to jest,mówi-pewnie JAKIEŚ upławy...paranoja...:-(
 
Ja juz sama niewiem co mam myslec,bylam w srode w szpitalu wlasnie z powodu uplawow to mnie doktorka zignorowala i powiedziala ze to normalne:-(,chyba pojde jeszcze raz to moze trafie na normalnego lekarza
 
dziewczyny piszą,że na każdej wizycie lekarz sprawdza ph właśnie papierkiem lakmusowym.jutro pójdę do mojej gin i zapytam czy posiada w tym przybytku takie papierki...pewnie znów oczy postawi...bo ostatnio jak zrobiłam sobie bete i zapytałam czy wynik jest ok na mój tydzień ciąży to nie bardzo wiedziała co odpowiedzieć.za 3 tygodnie zapisuje się do kogoś normalnego prywatnie...może tam wizyta będzie trwała więcej ni 6 minut(dokładnie,tyle trwała ostatnia wizyta)...:-( a jeśli to nawet''tylko ''upławy,to chyba wypadałoby zbadać co za świństwo je powoduje i zacząć to leczyć,ech................................
 
Poprosilam dzis mame zeby mi kupila jakies globulki dopochowe dla kobiet w ciazy...eh i teraz leciutko pobolewa mnie podbrzusze,na szczescie nie mocno ale za kazdym jak jestem w WC patrze czy na bieliznie lub papierze toaletowym nie ma sladow krwi:-( martwie sie o moja kruszyne
 
reklama
u mnie jest to samo,tyle że brzucho pobolewa cały czas...:crazy: mi gin powiedziała,żę nie dostanę żadnych globulek,bo to niebezpieczne w 1 trymestrze...ciekawe czy jak się okaże ,że to chlamydia na przykład będzie bezpiecznie:-((mam w domu kotyyyyyy-kocham koty,kiedyś miały chlamydie ,leczyłam je i leczyłam ,ale czy doleczyłam?)
 

Podobne tematy

Do góry