reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

problemy z kupą i gazami

reklama
Witajcie!

Mam pytanie : co mam zrobić jeśli moj synek 6,5msc ma gazy po każdym karmieniu...myślalam ze to przez jakis skladnik np marchewke,jablko bo zaczelam wprowadzac, ale wydaje mi sie ze to tez od mojego mleka...po infacolu tylko 2h jest dobrze ale czy moge mu to tak czesto podawac??? wolalabym nie bo przeciez takie malenstwo faszerowac wkolko...eh. ODPISZCIE PLEASE!!! Mam wrażenie ze to moja wina, bo jem wszystko(oprocz wzdymajacych fasola groch itp)odp!
 
moja mala tez ma masakre gazową:-( i najprawdopodobniej to nietolerancja laktozy, bo przy nietolerancji dziecko zagazowane jest na maksa i sie męczy.
ja daje jej sab simplex lub lefax, poobny sklad do infacolu ale to preparaty z niemiec.do kazdego karmienia.
 
hej to znowu ja:sorry:
Moj mial straszne gazy, brzuch go tez bolal i niemugl sie wyproznic. Bylo tomianowicie jak karmilam piersia. Jak daje teraz obiadki i sztuczne mleko to mam z tym juz mniejszy problem. Pytalam sie kiedys szwagierki od czego to moze byc i powiedziala ze czasami dziecko lyka powietrze przy jedzeniu i sie nie odbije, wtedy idzie droga strona. Moze sproboj po jedzeniu ponosic tak by sie poodbijalo moze pomoc.Albo podczas dnia dawaj go duzo na brzuszek by lezal, wtedy gazy sie inaczej rozejda i choc bedzie mial gazy to nie beda tak bolesne i szybciej sie ich pozbedzie. A tego specyfiku chyba nie ma co dawac za duzo jak kazde lekarstwo nie jest za zdrowe zapewnie.
 
hej doveinred:D:D:D wiesz sama nie wiem bo ostatnio duzo wiecej czasu na brzuszku spedza noi wiecej odbekuje ale mam problem bo brzuzek go boli bardzo czesto...tej nocy nie dalo sie go do lozeczka odlozyc wiecej niz 1 raz..:(
 
moze przejdz sie do lekarza moze cos doradzi. Moze jak kolezanka powyzej napisala, cos moze zle toleruje np. mleko ,to pewnie by powodowalo bole brzucha ale tego kochana to nie wiem.
 
reklama
może spróbuj odciągnąć ciut mleczka z piesi to przeźroczyste to laktoza i dopiero daj pierś jak odciągniesz do białgo mleczka i zobacz czy jest lepiej :tak:
 
Do góry