reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy z zajściem w ciążę :(((

Dziękuję za odpowiedź...od zeszłego miesiąca stosuję testy owulacyjne. Co masz na myśli mówiąc "monitoring"? Jakieś specjalistyczne badanie czy ogólnie konsultacje?
Poczytałam sobie w necie o HSG i już mam żołądek ściśnięty na samą myśl...
We wrześniu mam wizytę u lekarza i zamierzam wybrać się z mężem, z sugestią, żeby mąż się też przebadał. Nawet nie mam pojęcia jak to się odbywa, czy to ginekolog wypisuje skierowanie na takie badanie dla mężczyzny czy mąż we własnym zakresie ma takie badania zrobić....
 
reklama
syntia ja planuję iść na HSG, miałam iść w czerwcu- termin mi nie odpowiadał bo nie mogłam wziąć wolnego w pracy, miałam iść w lipcu- Gin na urlopie, chciałam iść po koniec sierpnia- nie mogłam się dodzwonić go Gina i się nie umówiłam...

co do badań męża to mój dostał skierowanie od mojego gina na badanie nasienia (Gin prywatnie no i skierowanie też oczywiście prywatnie), mój mąż robił badanie nasienia w Łodzi na ul. Piotrkowskiej, płaciliśmy coś ok 40 zł, wynik wysłali nam pocztą ponieważ mamy dość daleko (ok 70 km w jedną stronę do łodzi) i nie uśmiechało nam się jechać taki kawał tylko po odbiór wyników.

monitoring to seria wizyty u Gina, robi Ci usg kilka razy w ciągu cyklu by sprawdzić czy pęcherzyki się tworzą, czy rosną, a potem czy pękło coś i czy była owulacja, ja płaciłam u siebie 200 zł za monitoring (4-5 wizyt).

za tydzień minie równo rok jak staramy się o dziecko... wiele już przeczytwałam, wypróbowałam, gdybyś miała jakieś pytania, pisz śmiało!!!
 
grzanka no hej!

Castagnusa kupiłam 2 cykle temu ale nie zaczęłam go brać, bo ponoć obniża prolaktynę a mi ostatnio wyszła nawet poniżej normy.

ziołami i wiesiołkiem jestem ZACHWYCONA!!!!

po wiesiołku mam super śluz, a ziółka w pierwszym cyklu sprawiły, że po raz pierwszy miałam owulacje w normalnym terminie (a nie np w 33c jak to miało miejsce), natomiast w poprzednim cyklu też niespodzianka bo miał być cykl bezowulacyjny a tu szok, owulacja w 25 dc :szok:

niestety pomimo moich 4-5 owulacji w ciągu roku nic z tego nie wyszło i fasolki jak nie było tak nie ma :-(

a co u Ciebie?
 
dziewczyny

poszukuje Bromergonu do kupna - potrzebuje ok 20 tabletek. jesli ktos ma do odsprzedania - dajcie prosze znac na privie

serdeczne dzieki
 
syntia

... wiele już przeczytwałam, wypróbowałam, gdybyś miała jakieś pytania, pisz śmiało!!!

bardzo dziękuję :-)
Ja się będę bronić rękami i nogami przed HSG bo słyszałam, że dosyć bolesne jest to badanie mimo znieczulenia...najpierw wypróbuję wszelkie inne badania. Mam zamiar zacząć od hormonalnych i od męża. Piję zi ółka Ojca Sroki, w sumie dopiero zaczęłam pić więc czas pokaże. Mam problem z podwyższonym poziomem prolaktyny prawdopodobnie ze stresu....nerwowy rocznik ;-)

Z końcem września mam wizytę, jak do tego czasu (2 owulacje po drodze) się nie uda to będzie trzeba zacząć działać konkretnie
 
Hej Karola widzę że w tym cyklu bez zmian a myślałam że jak tak wszystko się działo nie spodziewanie to i fasolkinka będzie niespodzianką. Ja zrobiłam badania hormonów i wszystko jest ok jeszcze męża muszę zagonić niech zrobi hormony a później Poznań i badamy nasienie
 
reklama
Do góry