reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Produkty babydream

reklama
Ja używam chusteczki supersoft nieperfumowane (różowe opakowanie) i jestem bardzo zadowolona. Nie są może tak mokre jak np Pampersy ale przecież jak dziecko ma większą kupę to się je myje a nie wyciera prawda?
 
ja też kosmetyków używam z tej serii i jestem bardzo zadowolona :)
co do chusteczek ostatnio się skusiłam i jednak wolę te z biedronki
a co do pieluszek to nie próbowałam również używam tych z biedronki i jak pupa dziecka gładka to nie zmieniam i nie ryzykuję
 
fengraci - ja też myje zakupkany tyłek, ale ostatnio dostałam w prezencie 3pak Cleanic Dzidziuś zielone i są bardzo suche prawie jak higieniczne stąd moje pytanie
gosia-k23 - właśnie dostałam od znajomych dwa opakowania dady na wyrost i się zastanawiałam czy się sprawdzą, bo bella happy strasznie mi odparzyły Małą i bałam się eksperymentować, ale mnie uspokoiłaś :)
 
ja jestem zadowolona ze słoiczkow i z pampersow,jezeli chodzi o chusteczki to dla mnie ciut za suche,ale uzywam ich do buzki i nie ma zadnej alergi:)pozdrawiam
 
ja jestem zadowlona z pampersów, słoiczków,żelu do kapieli, kremu na zimno, natomiast chusteczki sa suche jak papier:(
 
Również używam chusteczek nawilżanych :tak: i ja jestem bardzo, bardzo zadowolona :-), sprawdzałam już masę innych firm, trafiały się rożne w prezencie i jak dla mniej najlepszy były właśnie babydream. Rzeczywiście są mniej nasączone jak pozostałe, ale dla mnie to wielki plus. Ręce mi się nie lepią (co mnie potężnie dobija w trakcie przewijania), pupa dziecka nie jest mokra, zapach jest piękny i niedrażniący, bo nie są perfumowane. Ja używam z dodatkiem rumianku i aloesu. A czteropak po 80 szt za jedną paczkę można kupić już za 13zł (w promocji). Myślę, że to super cena, za świetny produkt.:tak:
Używam też tej firmy podkładów, bardzo mi ratowały łóżko podczas wiercipięty... a ma już 22 miesiące...:sorry:
Kupowałam owocowe słoiczki i w smaku są gorsze od Gerbera, czy BoboVity ale mojemu synkowi smakowały bardzo... więc od czasu do czasu kupowałam.
Z pampersów zrezygnowałam po pierwszej paczce, bo bardzo często synek miał mokre ubranka, a po zmianie na Lidlowe "toujours" nie mam tych problemów.
 
my jesteśmy bardzo zadowoleni z produktów babydream. Pieluchy kupowałam rożne, ale dla mnie babydream (oczywiście premium, bo tych ceratowych nie kupowałam nigdy) są super. Chusteczki tak samo; nie używałam tych z oliwką, ale podejrzewam, że też są fajne. Co do słoiczków, to będąc w Niemczech kupowałam właśnie w Rossmannie (u nas jeszcze ich nie było) i maluch był zadowolony :tak:
 
reklama
Polecam płyn do kąpieli i szampon, krem na zimno i krem pielęgnacyjny (delikatne, fajny skład, nie mają wielu "świństw", które zdarzają się w innych produktach dla niemowląt). W kolejce do wypróbowania mam jeszcze lotion i chusteczki, przy tamtych zostaję:) Pieluchy też są w porządku (wypróbowywałam 4ki), jedyne, których zdarza nam się używać oprócz Pampersów. Aha-synkowi bardzo smakują też słoiczki, zarówno obiadki, jak i deserki (dla mnie zbyt długo są poprzecierane na papkę, podczas, gdy mogłyby już być troszkę mniej rozdrobnione, no i niemiecki schemat żywienia troszkę różni się od polskiego:), ale to już szczegóły).
 
Do góry