reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Promocje nie tylko sklepowe

kochanee w realu albo e tesco jest promocja na te pampki premium care za 40zł paczka. ja je używałam raz z tej promocji, co 5 wysyłali za darmo. są mega świetne:)
 
reklama
Moze wypiszmy sklepy, o których wiemy ze jutro dają darmową wysyłke - no bo nie wszystkie niestety biora udział w kampanii :p

Ja wiem o
CzerwonaMaszyna.pl - PREZENTY, WYPOSAŻENIE i DEKORACJA WNĘTRZ
Książki, Księgarnia Internetowa - Sklep Internetowy, tania książka, Wysyłka GRATIS - KDC.pl
Lampy, Zegary, Dekoracje, Prezenty - FNAK.PL
no i tchibo ma nizsza przesyłke za 9,90

oj cośmi sie wydaje ze jutro przeciążenia na tych stronkach będą:-D


Edit-dobra dobra:-D juz widze ze Kasia podała link do artykułu gdzie jest z kolei link do pełnej listy sklepów - no sieroctwo ze mnie:-D

To podaje go tu jeszcze

Dzien Darmowej Dostawy w Polsce - 1 grudnia 2010 r.
 
Ostatnia edycja:
Drogie Panie a zaglądacie czasami do SNC (super niskie ceny) teraz sa rajtuzki ocieplane takei większe nawet na 116 za 9 zeta i body z długimi rękawkami -śliczne - za 5,99zł:-p
 
ja kupilam dwie pary dosyc temu i nic sie z nimi nie robi... tyle razy byly prane i wygladaja tak samo
:)
polecam:)
chodzilo o rajtki
 
Ostatnia edycja:
te premium care od pampersa można było zamówić próbki.
teraz będą w promocji za 41zł chyba w realu...a może i w tesco znowu...?
generalnie to ta mała paczka jest - chyba 40ileś sztuk...
 
W rossmanie - chba do 17 stycznia przy zakupie pieluszek Baby Dream w pudełku(rozm. 4 - 80szt. - 40 zł) można sobie zrobić kubek ze zdjęciem za 1 gr.
 
reklama
Do góry