reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Promocje, promocje, czyli szał zakupów:)

No niestety New Yorker nie dla mnie :no: moja siostra waga szczypiorkowa też tam kupuje teraz ciuchy bo wszystko za grosze... ale na mnie jak byłam to niestety wszystko małe :wściekła/y: ehh... trzeba jakąś dietke wrzucić chyba :rofl2:
 
reklama
Julia, chyba na złą dostawę trafiłaś, bo nie sądzę, żebyś była większa ode mnie, a ja tam znajduję rzeczy dla siebie...mało tego, babci tam sweter pod choinkę kupowałam, a do ułomków nie należy :)
 
U nas niestety nie ma tego sklepu:no: Tez bym sobie z checia kupila.
Survi a sa rozmiary dla sloni;-)Bo ja wlasnie takie potrzebuje.
 
Julia moja siostra ma rozmiar spodni 42 i spokojnie znajduje tam ciuchy nawet mama tam sie ubiera a wazy 80 kg wiec jestem przekonana ze znalazlabys ciuchy dla siebie:tak:
Prawda jest jedynie ze wszystkie spodnie za niecale 4 zl byly dosc male .
Dorka z tym sloniem przesadzilas:wściekła/y: dla Ciebie tez sa fajne ciuchy:-)
 
Ja w tej chwili jest na etapie poszukiwań czegoś co mogłabym ubrać na chrzściny Zu które będą w wielkanoc... i jak na razie nie mam zielonego pojęcia co...

Bardzo podoba mi się ta sukienka... ale nie wiem czy nie będę w niej wyglądać jak baleron :baffled:
557185274
 
Julia, boska kiecka! Sądząc po Twoich zdjeciach to nawet w bikini nie masz szans wyglądać jak baleron, wiec nie szukaj dziury w całym tylko kupuj!:-)
 
Julia sukienka cudna!!!!:tak::tak::tak: Kochana nie przesadzaj (dokumentacja jest przecież na zamknietym) bardzo fajnie będziesz wyglądać:tak:
 
reklama
Do góry