reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PROMOCJE w sklepach!

reklama
Marg zostawisz dla drugiego ;-) albo właśnie sprzedasz. Bo widzę, że Patryczek lada chwila i pieluszki potrzebować nie będzie. A jak mu zakładasz tylko same majteczki. To coś mu mówiłaś? I na polko poszliście bez pieluszki?
 
nie mya jeszcze na pieluszkach, patryk sie poplakal jak zrobil siku w majteczki,od lipca zaczniemy wtedy nie bedzie chodzil do zlobka
a pieluszki odsprzedam, bo mam awersje do huggiesow po tym calym zajsciu
 
kurcze zazdraszczam Wam. Jak ja bym chciała, żeby moja choć chciała zdjąć mokre majteczki, ale nie moja to nawet lubi ;-) mimo mojego FEEE
 
tak, wlasnie w poniedzialek dostalismy 4 nowe paczki huggiesow, wiec jestem uknontentowana, tylko, ze my juz z pieluszek nie bedziemy chyba korzytsac, wiec odsprzedac mam plan :)
 
KANIA ja dostałam duże opakowanie pampersów i chusteczki ;-) ale mimo wszystko uraz zostaje, chociaż powiem Ci, że od momentu tej trefnej paczki, ponownie już coś takiego nam się nie przytrafiło.
 
Margerrita to sprzedaj zapas, bo Patryk już nie używa :-)
Makuc jednak zaufanie do tej firmy zostało z lekka nadszarpnięte, u Nas też z tymi granulkami nie było powtórki ale odpadające rzepy, albo odrywające boczki się zdarzają.
 
KANIA dokładnie :no::baffled:

a propo pampersów:

w drogeriach NATURA w dniach 17.05-30.05 wszystkie rozmiary Pampków (najmniejsze opakowania tj. 4+ jest w opakowaniu jakoś 56) kosztują 34,99,- (czyli jakieś 11zł taniej niż normalnie :-))
 
reklama
Do góry