reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Propozycje imion dla maleństw :-)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
U mnie Antoś był od zawsze, nawet jak go jeszcze nie było :) Musiałam zaklepać, żeby mi siostra nie odgapiła i się udało :-D
 
reklama
Celinko:) ponoć jak sie dzidzia urodzi to mama sama wie jak mam na imie.Może zeczwiście jak zobaczysz swojego snak to swiedzisz ze to Antoś nie Bartuś.Wiec zadecyduj jak sie urodzi.
 
Celinko:) ponoć jak sie dzidzia urodzi to mama sama wie jak mam na imie.Może zeczwiście jak zobaczysz swojego snak to swiedzisz ze to Antoś nie Bartuś.Wiec zadecyduj jak sie urodzi.
Celinka, zgadzam się z Madzilą. Mi osobiście bardziej pasuje Bartosz, ale ja jestem spaczona w tej kwestii. Jak zobaczysz Synka, to będziesz wiedziała :-)

Chociaż moja mama na przykład kazała mi (i uważam, że była to rozsądna uwaga) bardziej myśleć o pełnej wersji imienia, niż zdrobniałej. Bo dzieckiem się jest przez paręnaście lat, a dorosłym przez kilkadziesiąt. Poza tym dla dziecka zawsze można wymyśleć śmieszną ksywę :-D W tym kontekście "Panie Antoni..." wydaje mi się strasznie poważne, pasuje bardziej dla dystyngowanego szpakowatego mężczyzny w stylu Kabaretu Starszych Panów, niż do faceta w wieku lat 30-40. Bartosz jest chyba bardziej uniwersalny, choć to oczywiście tylko moja subiektywna opinia.
 
Laura zawsze mi się podobało i choć na początku zastanawialiśmy się nad innymi to u nas też będzie właśnie Laurunia - bo wyszło, że ma być córunia i od dawna tak o niej mówimy to teraz jakoś dziwnie by było zmieniać. Prawda ??
 
No i fajnie :-) będą dwie, miejmy nadzieje , że styczniowe !!!

Już bym chciała to mieć za sobą. To czekanie tak męczy. No i objawów przedporodowych nie widać, aż tak oczywistych....
 
reklama
W ramach szukania propozycji drugiego imienia trafiłam na stronę z opisami odpowiedzialności świętych, czyli patronów: Święci Patroni naszych imion. Można poczytać dla ciekawości lub nawet dobrej zabawy, naprawdę niektóre są bardzo ciekawe :-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry