reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

propozycje

wiolan;6146754]a co jeśliby połączyć "zdrowie i rozwój" z "pielęgnacją maluchów"?? byłoby o jeden temat mniej a dziewczyny i tak plączą ciągle raz o tym w jednym a raz w drugim wątku piszą.....:tak
jestem za


ja ledwo ogarniam te wątki co są,hi,hi
 
reklama
Zastanawiam się czy można stworzyć wątek dotyczący dziennego planu żywieniowego naszych dzieci. Wiem że istnieje już karmienie ale mi bardziej chodzi o to abyśmy wpisały jak wygląda menu dzienne i jak ono się zmienia w nastepnych miesiącach aby mamom które np karmią piersią łatwo było wejść w stały harmonogram, wtedy nie będzie trzeba przeszukiwać wątku karmienia, a i będzie tez można do tego chętnie wrócić po paru miesiącach i zobaczyć w jakich godzinach i co jadły nasze szkraby. Nie wiem czy się jasno wyraziłam bo myśli jedno a "przeklikać" to to drugie :-) Co o tym myślicie?
 
u mnie nie ma stałych posiłków...
Maja dostaje jedzenie jak jest wyraźnie głodna.
Tzn np jak o 14 byłaby pora obiadku a ona nie jest głodna to czekam aż zacznie domagać się jedzenia.
Tak samo nie mamy stałych dań tzn na śniadanie kaszka na obiad "obiadek" ze słoiczka....tym bardziej że ja pracuje i małą karmi mąż albo moja mama :(
Jak dla mnie wystarczy temat ...który już istnieje o karmieniu:)
Ale to tylko moje zdanie:D
 
a co jeśliby połączyć "zdrowie i rozwój" z "pielęgnacją maluchów"?? byłoby o jeden temat mniej a dziewczyny i tak plączą ciągle raz o tym w jednym a raz w drugim wątku piszą.....:tak:

też jestem za. Skoro kilka osób wypowiedziało się za, a tylko jedna przeciw, to dlaczego wątków nie połączyć?
 
bo sa o czym innym a przynajmniej na poczatku byly. jesli ktos ma watpliwosci gdzie pisac to niech pisze w 'zdrowiu...' a 'pielegnacja...' niech sobie wisi na dole, jak ktos bedzie ruszal 'trupa' to po prostu zamkne tamten temat i bedzie mozna czytac ale pisac juz nie.
 
Nataliak to zamykaj trupa :-p

a co do propozycji na temat karmienia, to mi pasi tak jak jest, czyli karmienie piersią i nie tylko.
 
reklama
pisałam w grupie, że może dobrym pomysłem będzie zrobienie wątku (bez komentarzy) gdzie będziemy informowały o naszych wypadach, nieobecnościach .. co by nie wzbudzać podejrzeń, typu " bede za dwa tygodnie- wakacje" "dziecko chore, nie mam czasy na forum" co o tym myślicie ?
 
Do góry