reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

proszę pomóżcie Mai!!!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja też oddaję swój głos na żywe kwiaty, przelew już puściłam. Żywe mają znacznie więcej uroku i wcale nie padną szybciej niż sztuczne się zabrudzą.
 
reklama
(...)Kupmy żywe piękne białe kwiaty. Jest nas tak dużo więc pieniędzy wystarczy. Jak wieniec jest dobrze zrobiony to stoi dość długo. Zwłaszcza z róż.
Niech pięknie pachną Majeczce (...)
... podpisuję się pod tym ... ale wierzę, że Madzia dokona najlepszego wyboru ...

Boże ... co za smutek :-:)-:)-(... Majeczko kochana śpij słodko Aniołku
[*]
i opiekuj się swoimi wspaniałymi rodzicami ....
 
Dziękuję dziewczyny za taki odzew....za tyle serca i to od osób które co dopiero "poznały" naszą Maje...i za zaufanie do mnie!
Wybiorę najpiękniejszy wieniec. U nas w tej dobrej kwiaciarni są naprawdę świetni floryści....napewno mi doradza. Też myślałam o białym...może z delikatnym blado-różowym akcentem. Ja najpóźniej pojutrze napiszę wam ile mamy pieniążków. Jutro wrócimy z kontroli Filipka pewnie późnym popołudniem...nie wiem czy zdążę do banku, ale się postaram.
Jeśli wystarczy czasu- bo narazie też nie wiem kiedy będzie pogrzeb- to skonsultuję z wami wybór wieńca....jak już zorientuję się w kwiaciarni. Ale też wydaje mi się że naturalne kwiaty bedą lepsze....zobaczymy co mi doradzą....ahhh
Tak bardzo bym chciala żeby to była zbiórka na jakąś zabawkę, ciuszki dla Mai z okazji powrotu ze szpitala.a tu..ah:(((
Serce pęka......
 
Dopiero teraz przeczytałam........:-:)-:)-(
Tak mi przykro, wierzyłam że Majeczka da rade....
Jest teraz wśród aniołków....
Dla ciebie kruszynko
[*]
[*]
[*]spoczywaj w spokoju.......
 
Kupmy żywe piękne białe kwiaty. Jest nas tak dużo więc pieniędzy wystarczy. Jak wieniec jest dobrze zrobiony to stoi dość długo. Zwłaszcza z róż.
Niech pięknie pachną Majeczce.

ja tez tak uważam.
Nasza wiara, nadzieja i miłość do Majeczki były tak żywe, poruszyły tyle serc. Niech te żywe kwiaty będą symbolem że te uczucia nie umarły wraz z Majeczką...
Piękne żywe kwiaty wyglądają zupełnie inaczej niż sztuczne... Ale Madziu decyzję pozostawiam Tobie...
Przelew zrobiłam.
 
Zobaczcie jaka Majka była wielka połączyła tyle nieznanych ludzkich serc.Jaki wielki odzew to niesamowite :-):-):-):-).Szkoda naprawde ,że nie zbieramy na jakieś zabawki lub misia pluszowego z okazji powrotu do zdrowia i wygranej walki z chorobą.Majeczko jesteś wielka tak potrafiłaś walczyć do końca !!!!Jesteś naszą małą wielką bohaterką!!!!Zawsze będziemy o Tobie pamiętać!!!Ten wątek zostanie i Moniś zaglądaj tu często jak tylko będziesz miała ochote wiesz ,że możesz na nas liczyć!!!!w każdej chwili dnia i nocy.Z tymi pieniążkami to SUPER POMYSŁ NA WIĄZANKĘ !!!Ja ufam Madzi że dokona dobrego wyboru Ja jeszcze proponuje od siebie żeby zakupić jakieś piękne znicze żeby Majeczka miała świtełko a to też bardzo ważne.A jesli zostanie coś to może by wspomóc jakieś dziecko!!!na przykład Malwinkę Drabik z tą samą wadą serca co Majeczka ona tez zbiera fundusze na leczenie w stanach.POMÓŻMY MALWINCE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jej strona to Serce Malwiny
Ale to juz decyzja wszystkich ,co wy na to!!!?????
Ja na furum jestem dopiero od stycznia tego roku i od poczatku kibicuje Malwinkę i cały czas kibicowałam Mai!!!!!!!!!Bardzo mocno zawojowała ona u mnie tymi swoimi pieknymi oczami.Nigdy ich niezapomne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
MAJECZKO ŚPIJ KOCHANY ANIOłKU I WYPOCZYWAJ PO TEJ TRUDNEJ WALCE.I CZUWAJ NAD RODZICAMI!!!!!!!!!!!!!!!!
[*]
[*]
[*]dla MAJECZKI
 
Madziu odemnie pieniazki beda jutro...szwagier zrobi przelew bo ja ze Stanow to sama nie wiem jak...
Dziewczyny tutaj w USA daje sie pieniadze rodzinie zmarlego,bo pogrzeb jest kosztowny, wiec moze niech Madzia kupi kartke z kondolencjami i wlozy do niej pieniadze ktore zostana po kupnie wienca...Co o tym myslicie?
Albo niech Monika zadecyduje na jaki cel je przekazac...

(*)(*)(*) dla Majeczki
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry