reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prowadzenie ciąży

Szczerze mówiąc, wg mnie (ale jestem tylko pacjentką) wielu ginekologów takie wyniki by zbagatelizowało. Kazaliby się lepiej podmyć przed pobraniem, więcej pić, nie jeść słodyczy itp. Przepisywanie afasturalu to już i tak jakaś reakcja. Niestety, ale taka jest opieka w ciąży, nawet prywatnie nie zawsze się trafi na lekarza, który woli na wyrost sprawdzić. Wizyty co miesiąc to też standard, w niektórych poradniach na NFZ wyznaczają co 6 tyg...
 
reklama
G
To moze poszukaj szpitala z 3st referencyjności, popatrz, kto jest ordynatorem i idź na wizytę prywatną z tymi wynikami i zapytaj normalnie, co sie stało i czy mozna tego uniknąc w 2 ciązy?

Ale terapia tez, serio.

Ciąża jest nieprzewidywalna, takie sytuacje sie zdarzają. Lekarze reagują zgodnie ze swoją wiedzą, wizyty co 4 tygodnie to norma. I trochę nie ma sensu tutaj drążyć, co lekarz wypisał i czego nie zlecił, bo działal zgodnie ze swoją wiedzą.
 
G

To moze poszukaj szpitala z 3st referencyjności, popatrz, kto jest ordynatorem i idź na wizytę prywatną z tymi wynikami i zapytaj normalnie, co sie stało i czy mozna tego uniknąc w 2 ciązy?

Ale terapia tez, serio.

Ciąża jest nieprzewidywalna, takie sytuacje sie zdarzają. Lekarze reagują zgodnie ze swoją wiedzą, wizyty co 4 tygodnie to norma. I trochę nie ma sensu tutaj drążyć, co lekarz wypisał i czego nie zlecił, bo działal zgodnie ze swoją wiedzą.
Dziękuję za odpowiedź tak na pewno i zrobię to ja o pierwsze .
Pogodzić się nie da ,nie wiem czy jest taka mama jaka bym się pogodziła się z tym . Kiedy My kobiety w ciąży idziemy do lekarza ,to ufamy my dwa życia .
 
reklama
Do góry