reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przebudzanie z płaczem w nocy

Kurcze fajnie sie masz..... mi sie marzyła choć jedna córeczka a ty masz dwie i na dodatek bliźniaczki :) ;) ;)
Jeszcze nic straconego ;)

a moze faktycznie maja przytylniej i spia tam bo kołderka jest qul
No właśnie było piekło - płacz, histeria, kupa nerwów. Wylądowały w wózku i śpią :/ Ale to i tak sukces, że przez cały dzień zasypiały bez problemów w łóżeczkach. Jak na pierwszy raz nieźle, ostatnią dzisiaj drzemkę mogę im podarować. Ale od jutra zaczynam walkę na śmierć i życie! Wózek na spacery, łóżeczka do spania. Nie będą mnie własne dzieci terroryzować!
 
reklama
Jeszcze nic straconego ;)

No właśnie było piekło - płacz, histeria, kupa nerwów. Wylądowały w wózku i śpią :/ Ale to i tak sukces, że przez cały dzień zasypiały bez problemów w łóżeczkach. Jak na pierwszy raz nieźle, ostatnią dzisiaj drzemkę mogę im podarować. Ale od jutra zaczynam walkę na śmierć i życie! Wózek na spacery, łóżeczka do spania. Nie będą mnie własne dzieci terroryzować!
to my trzymamy kciukęsy:0 ja tak podjęłam walke ze smokiem 4m.temu.budziła mi sie co chwila na smoka w nocy jak jej wypadł(w ciągu dnia wcale go nie miała)wiec mama powiedziala kuniec:))i 8m niunia miała i już nie muka go.dziś widziałam 5letnie islandzkie dziecko ze smokiem w buzi wowowowowowowo
 
Ja też poproszę publicewicz@o2.pl
U mnie problem jest taki, że moja Niunia (skończone 6 mies.) budzi się co 2 godz. w nocy na cycusia;-/. Śpi z nami w łóżku więc teoretycznie nie ma problemu, praktycznie jednak czasami mam dosyć...Próbowałam podawać jej kaszkę przed snem, ale łyknie raz i nie chce więcej, nawet z moim mlekiem....Może któraś z was poradzi mi co robić...
 
Mój synuś (3,5 mca)niestety budzi się 3 razy w nocy i czasami ma kłopoty aby dalej zasnąć więc siedzę nad nim około godziny.Jestem wyczerpana.Czasami zastanawiam się nawet nad przejsciem na butelkę (póki co sam cyc).Noce sa koszmarne.Katarzyna83 jeśli nie straciłas jeszcze cierpliwości do wysyłania nam maili to i ja poroszę esperling@op.pl.
 
reklama
Do góry