reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedstawiamy sie.

reklama
Hej Laski, a ja się przedstawię jeszcze raz, bo pewnie mnie już nie pamiętacie - tak dawno mnie tu nie było ;-)

No więc: NATALIA
urodziłam 28.lutego przez CC dokładnie po 42 tygodniach ciąży ;-)
córcia Kornelia, ale wołamy na nią NELA
związek: od powrotu ze szpitala 4.03. szczęśliwie ZARĘCZONA :-D
zwierzątka: facet Szymon ;-)

Od dziś mam postanowienie bywać tu regularnie, ale nie wiadomo jak to wyjdzie, bo wiadomo...
Buziam Was dziewczynki :-D
 
Hej Laski, a ja się przedstawię jeszcze raz, bo pewnie mnie już nie pamiętacie - tak dawno mnie tu nie było ;-)

No więc: NATALIA
urodziłam 28.lutego przez CC dokładnie po 42 tygodniach ciąży ;-)
córcia Kornelia, ale wołamy na nią NELA
związek: od powrotu ze szpitala 4.03. szczęśliwie ZARĘCZONA :-D
zwierzątka: facet Szymon ;-)

Od dziś mam postanowienie bywać tu regularnie, ale nie wiadomo jak to wyjdzie, bo wiadomo...
Buziam Was dziewczynki :-D
Kalemeonek jest hurra ! :) a dopiero wczoraj wspominalam Ciebie i inne dziewczyny,że szkoda,że Was nie ma,bo gdzies na zamkniętym jesteście,a mi gdzieś umknął link do zamkniętego ,jak wymieniłam sprzęt,janfajniej by było,gdybyście były z nami na otwartym jak na początku było
 
Ja tez sie przypomne:-)

Imie Edyta:-D
Potrojna mama trzech wspanialych synkow Alanek prawie 9 lat,Kubus prawie 7 lat,i Natanek prawie 8 mies:-)
Szczesliwa mezatka :tak:

Zamierzam regularnie tu zagladac;-)
 
Hej:)
Mam na imie Monika, jestem mamą Wiktorka ( 18.02). Aktualnie nie pracuję, studiuję zaocznie i oczywiście na co dzień zajmuje sie moim szkrabem. Już jakis czas temu miałam chęć sie do Was przyłaczyć , ale jakoś nigdy nie mogłam się zebrać. Mam nadzieję , że od teraz będę aktywna forumowiczką:))
Pzdr aaa zapomniałam dodać , mam 22 lata:)
 
reklama
P.S Przez swoje roztargnienie i to, że jednym okiem piszę, drugim obserwuje jazde Małego w chodziku , to zapisałam sie do mam 2009, ale odrazu prostuje, urodziłam w 2010;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry