reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

przepisy kulinarne stycznióweczek

Masiula a może zrobisz pomysl na soczystego kurczaka ale tego czosnkowego.Ja jak mam lenia to zawsze to robie bo malo przytym zachodu:-)
 
reklama
Hahahaha, sorki ale przypomniało mi sie bo ostatnio kupilismy sobie nowa kuchenke, no i chcielismy wyprobowac piekarnik i własnie robilismy "soczystego kurczaka" tylko ze z ta papryka , :-D:-D:-D:-D:-D:-Dhahahaha nie moge sie ze smiechu powstrzymac bo wyszedł suchy jak wiór, wrecz zjarany jak Lepper po solarce.
Ale nie probowałam jeszcze czosnkowego moze sprobuje bo piekarnik juz wyprobowany.
 
Ja dziś na obiad robię leczo, mniam, palce lizać.

Lorien, a z czego robiłaś to leczo? Bo ja też ostatnio miałam ochote, ale o tej porze roku kabaczka/cukinii, nie rozróżniam:-D, nie wytrzasnę, a ja innego lecza nie uważam:-p.
Chyba, że masz jakiś ciekawy przepis;-).
 
mniammm.... no i mam pomysl na niedzielny obiadek. Do tego frytki i jakas fajna salatka. :tak: Szkoda, ze do niedzieli jeszcze 2 dni. :sorry2:
 
Lorien, a z czego robiłaś to leczo? Bo ja też ostatnio miałam ochote, ale o tej porze roku kabaczka/cukinii, nie rozróżniam:-D, nie wytrzasnę, a ja innego lecza nie uważam:-p.
Chyba, że masz jakiś ciekawy przepis;-).
no bo widzisz, ja jestem cwana i zapobiegliwa i znów moje słoiczki okazały się strzałem w dziesiątkę.
Kabaczek, papryka i pomidory razem ugotowałam sobie w lecie - i do słojów
Reszta na bieżąco :-)
 
reklama
Do góry