reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przychodzi majówczątko do lekarza....(wizyty, szczepienia i leczenie)

reklama
My tez w połowie listopada mamy przyjść na wzwB.
Wczoraj rota do picia - płacz i wyrywanie się - mała nie znosi, jak ktoś jej coś na siłę do buziaczka wciska, trzeba było uważać, żeby nie wypluwała języczkiem...
i dwa wkłucia - dzielna dziewczyna, tylko w momencie wkłucia zapłakała, ale tata szybko uspokoił córcię ;)

waży 6380.
 
a juz myślałam ze coś przeoczyłam ale z tego wynika ze my już nie bo mieliśmy szczepionki 6 w 1
lepia moja Mała ze smakiem piła rota:)
 
witam wszystkie majowe mamy i ich pociechy
yes2.gif
ja na chwileczkę, pomyślałam że u Was otrzymam informację na ważny dla mnie temat.
Ja jestem mamą czerwcową mam synka z 1 czerwca
laugh.gif
martwi mnie fakt iż do teraz ma paskudny ślad po szczepionce przeciw grużlicy (tej co szczepią w II dobie w szpitalu) ślad jest opuchnięty, brzydki, niby nic się nie sączy, ale jest taki strup na końcu. Lekarka miesiąc temu - przy szczepieniu, kazała się nie przejmować i tego nie ruszać, ale ile to może trwać???
no.gif
no.gif
no.gif
Czy któraś z Was ma podobny problem?? Będę wdzięczna jeśli coś się dowiem
sorry2.gif
pozdrawiam
 
Asiorek może poszukaj na necie do jakiego czasu to się może babrać...Ja już całkiem zapomniałam o tej szczepionce.. nam tylko mała blizna została
 
witam wszystkie majowe mamy i ich pociechy
yes2.gif
ja na chwileczkę, pomyślałam że u Was otrzymam informację na ważny dla mnie temat.
Ja jestem mamą czerwcową mam synka z 1 czerwca
laugh.gif
martwi mnie fakt iż do teraz ma paskudny ślad po szczepionce przeciw grużlicy (tej co szczepią w II dobie w szpitalu) ślad jest opuchnięty, brzydki, niby nic się nie sączy, ale jest taki strup na końcu. Lekarka miesiąc temu - przy szczepieniu, kazała się nie przejmować i tego nie ruszać, ale ile to może trwać???
no.gif
no.gif
no.gif
Czy któraś z Was ma podobny problem?? Będę wdzięczna jeśli coś się dowiem
sorry2.gif
pozdrawiam


u nas tez babralo się dość długo, ale pediatra zwróciła uwagę, aby nie moczyc podczas kąpieli, tym sposobem zagoiło sie w kilka dni :)
 
U nas też brzydko bardzo wyglądało, właściwie z dnia na dzień pojawiła się taka gulka, zaczeła się luszczyć podbierać ropką, położna i pediatra, odrazu mowiły żę jak będzie się coś dziać nie ruszać, nie wyciskać nie dotykać samo się zagoi i faktycznie nawet nie wuiem kiedy się bklizenka zrobiła. Także to normlane jest :)
 
My dziś szczepienie ok, ale wizyta u lekarza przed szczepieniem - masakra. Nie było akurat naszego lekarz a ten drugi ani nie zważył. Mówię Mu że ma katar i trochę na piersikach jej rzęży to ją palant przez body osłuchał. W ogóle nie kazał rozebrać. Tamten to brzuszek dusił, sprawdzał nóżki, bioderka, a ten świr przez body osłuchiwał. Jak się okazało w poczekalni, wszystkie bobasy tak załatwiał, bo się matki skarżyły.
Ja szczepię Maję Infanrix hexa tylko. Radziłybyście coś jeszcze?
 
reklama
Do góry