reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przydatne e-booki

reklama
Witajcie.
Ja jestem marcowka 2010 czasem was podczytuje i przezywam z wami wasze oczekiwanie.
Mam prosbe czy moglabym dostac tez jezyk niemowlat i pierwszy rok zycia.Oczywiscie jesli macie czas i nie sprawi wam problemu. owlrene@interia.eu
 
Czesc! Ja naleze do grona kwietniowek. Mieszkam w starym dobrym Meksyku i niestety nie mam dostepu do polsko- ani anglojezycznej literatury na poziomie. Bardzo bede wdzieczna za e-booki na temat zwiazany z ciaza, pielegnacja dziecka czy jego wychowaniem.
Moj adres: hermenegilda_kociubinska@o2.pl lub diesirae@poczta.fm Z gory dziekuje i serdecznie pozdrawiam
 
reklama
Do góry