reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przygotowania do pierwszych urodzin:)

I jak tam po/przed urodzinkami??:) my już po;) było cudownie!! Podołałam zadaniu tort zarówno wizualnie jak i smakowo się udał, ciasta , sałatki etc też.Marcela wyglądała jak mała księżniczka;) cieszyła się z prezentów a najbardziej przypadło jej do gustu...autko!!!:D całymi dniami by w nim siedziała i jeździła-rusza kierownicą nauczyła się trąbić i tylko ży ży i ży ży robi :D Mój mąż przygotował prezentacje jak nam minął ten rok i...popłakaliśmy się ze wzruszenia!!:)
o.. pomysł z prezentacją - bardzo fajny - musiało byc rzeczywiście interesujące :):) no wzruszające... :)
 
reklama
A u nas impreza jutro... Mam mega nerwa wrrr...

Tak dobrze chciałam ubić śmietanę do 3 bita że zrobiłam masło :baffled: dobrze że miałam jeszcze jedną...

Właśnie skończyłam przygotowywać drugą sałatkę, jeszcze sztućce muszę przejrzeć i wkurzam się bo M ma wieszać balony a walki bokserskie ogląda :angry:
 
A u nas impreza jutro... Mam mega nerwa wrrr...

Tak dobrze chciałam ubić śmietanę do 3 bita że zrobiłam masło :baffled: dobrze że miałam jeszcze jedną...

Właśnie skończyłam przygotowywać drugą sałatkę, jeszcze sztućce muszę przejrzeć i wkurzam się bo M ma wieszać balony a walki bokserskie ogląda :angry:

hej :) i jak się masz? Nie zazdroszczę nerwowej soboty. Mam nadzieję, że goście dopisali a Ania była przeszczęśliwa bez względu na to co tam na stole stało...
 
u nas urodziny 5 listopada więc jeszcze trochę czasu jest :)
o tort się nie martwię bo chrzestna Dawida ma kupić ale za to nie mam zielonego pojęcia co mam szykować do jedzonka co by nadawało się i dla dorosłych jak i dla dzieci ehh...poza tym nie wiem co kupić małemu na prezent bo niby ma tego wszystkiego ale tak o rowerek bez sensu mu teraz kupować bo zima idzie a ja nie mam za dużego mieszkania aby go trzymać w pokoju na środku,pchacza,samochodziki też,klocki też nie wiem normalnie nie wiem...chyba sanki kupimy i z głowy a od gości to juz mi obojętne co dostanie :)
 
U nas już po urodzinach,odbyły się tydzień temu,goście dopisali.Tort był pyszny zamowiłam w cukierni,upiekłam ciasto z delicjami,chrzestna karpatke.Na ciepło były flaki,póżniej kurczak i sałatka a na koniec krokiety i barszyk,no i 2 salatki ,wędlina grzybki ,ogóreczek itp...A impreza była super A jak goście zaczeli śpiewać sto :-)lat to aż łezka mi się w oku zakręciła:tak:Mati z prezentów zadowolony dostał jezdzika,samochód z klockami,garnuszek klocuszek no i kase.My mu kupiliśmy wywrotkę Wadera super sprawa,nawet go w nim usypiam he he.
 
My już też jesteśmy po imprezach (w piątek była rodzinka, a wczoraj znajomi). Goście dopisali, prezenty też trafione, zwłaszcza misiaczek- przytulaczek i koparka Wadera :)
Do jedzenia mieliśmy trzy sałatki- z surimi, gyros i zwykłą jarzynową. Na ciepło- bigos, pieczone udka z kurczaka i krokiety z barszczykiem. Do tego była jeszcze ryba po grecku, grzybki, ogóreczki. Dodatkowo zrobiliśmy do picia kompot, przez co wszystkie soki i napoje będziemy pili chyba przez najbliższy miesiąc ;) Ciasta nie mieliśmy dużo (sernik, krówka i jedno z malinami i galaretką) i jeszcze nam na dzisiaj zostało :)
 
reklama
Do góry