reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe mamuśki z wątku o IUI

reklama
witam :)

ale macie śliczne dzieciaczki:tak:
agusiak Majeczka uśmiechnięta od ucha do ucha aż miło
Smerfki lilonki to sama słodycz... no i Maciuś a mój m bardzo by Maciusia chciał jak będzie chłopiec:-)

skoro tak tu dzisiaj zdjęciowo to i ja się pochwalę moim Mini Bomblem:-)
zdjęcie 1.jpg

przyśpieszyłam trochę wizytę bo nie byłam pewna co do progesteronu i chyba bym zwariowała do środy.

pełna może jeszcze trochę wytrzymasz w dwupaku? Ale wyniki badań już masz? Miały być chyba po weekendzie.
nowa a Tobie z drugiej strony, życzę szybkiego i lekkiego porodu.
hope super, że będziecie mogli spróbować z nasieniem m. To chyba podwójnie podwójna radość... no i plasterki też dwa na wszelki przyklej:tak:
 

Załączniki

  • zdjęcie 1.jpg
    zdjęcie 1.jpg
    22 KB · Wyświetleń: 23
Blonka, Agusiaks, Lilonka macie przeslodkie dzieciaki :-) Jane gratuluje serduszka.

Ja juz na urlopie nad morzem. Nie pada ale nie jest tez strasznie goraco, wiec jestem zadowolona.

Pelna, Nowa bede chyba ciagle sprawdzala czy urodzilyscie. Ja tez mialam klucia w pochwie, ale rozwarcia nie doczekalam sie nawet po 5 h na oxy.

Blonka super ze Zosia juz chodzi. Kolejna ciaza tez sie trafi :) Ciekawa jestem, czy moj wrogi sluz nadal dziala :happy2:
 
reklama
Do góry