reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe mamuśki z wątku o IUI

nieee jeszcze nie rodze:p:pale jestem za!!!wspomaganie porodowe juz ruszylo;)
Dobrze Pełna na bank napisze smska:)moze Młoda chce zrobic prezent tatusiowi ktory ma urodziny 6.07.;)
Ja czekam z niecierpliowscia na Twoje wiesci po wizytowe:)
a Jak tam nasze nowe ciezarowki?:)
Błonka bedzie pewnie za nie dlugo jeszcze raz ani sie nie obejrzysz:)
 
reklama
Cześć dziewczynki :-)

Powiedzcie mi do kiedy dzieci mogą dostać kolkę?

Kwiatuszku dzwoń dzwoń i napisz koniecznie czego się dowiedziałaś :tak:

Ewirut ja znów odwrotnie, myślałam, że przenoszę ciąże i w sumie może by tak było gdyby nie planowane cc... ale warto mieć wcześniej spakowaną torbę ;-)

Nowa już zapewne w domu z maleństwem... :tak:
 
Ewirut ja też myślałam że rozpakuję się w czerwcu a tu du...a :angry:
znowu źle się czuję...mam mdłości, uderzenia gorąca, boli mnie podbrzusze jak na @, już nie wiem czy jakieś zaziębienie mnie dopada
 
Pełna a może to początek porodu... ;-) wiesz każda kobieta jest inna... i może u Ciebie właśnie tak się objawia :-)



Kochane chciałam Wam pokazać dwa filmiki z udziałem mojego urwisa... jeden jak się śmieje w głos i udaje kotka... a drugi jak z brzuszka przewraca się na plecki.... ale niestety mam za wolny internet i nie chce się wgrać, ale lada dzień będę miała szybszy internet to Wam pokaże... :-)
 
Ostatnia edycja:
Pelna- ostatnio tez mialam takie dziwne mdlosci i doszłam do wniosku ze to od herbaty . Teraz nie pije od kilku dni herbaty i mam spokój , tylko dokucza mi kłucie w pochwie , a lekarz twierdzi ze jest wszytsko ok. Bartus wierci sie jak szalony, czasem mysle , że az za bardzo i za czesto...
 
reklama
Do góry