reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe mamuśki z wątku o IUI

Agusia czasami z ta budowa to płakać.szykujcie sie na mga nie kończące sie wydatki. My wlasnie sie przeprowadzamy. Jestem mega wykimana. Okaże sie czy warto bylo.
 
reklama
Hejka, ja czasami zaglądam, ale nikt nie pisze to i ja nie piszę.
My cały czas u rodzicow, bo emek w delegacji. Aktualnie małej wychodzi drugi ząbek i znowu gorączka i wysypka na całym ciele, jezuś a jeszcze tyle zębów przed nami. Ale nie marudzi jakoś strasznie. Ciągle w nocy je 2 razy, czasami raz, waży już 11 kg, jak przyjechaliśmy do babci to ważyła 9,7kg a po 18 dniach przytyła do 11 kg :szok: A je wszystko, nie gotuję dla niej specjalnie, je to co my, tylko czasami jak mamy zbyt tłusty obiad to dogotuję jej warzywek, je wszystko w kawalkach więc zupy i papki odpadają, nie lubi być karmiona, najbardziej lubi mięsko, truskawki, czereśnie, wiśnie, porzeczki, wszystko je z krzaczka, chodzi umorusana jak chłopak, bawi się w piaskownicy, ciągle podlewa kwiaty, zmywa z babcią naczynia i lata z miotłą, a broi że hoho. Przezyliśmy już sceny rzucania się z powodu nie kupionej zabawki czy niezerwanej czereśni, bo stała pod drzewem i chciała a szpaki objadly i nei było co dzieciakowi dać haha. Ale już nie wyobrażam sobie mieć grzecznego dziecka :-D:-) Moja zaczęła chodzić 6 czerwca, ale jak ją puszczaliśmy, a 23 czerwca puściła się sama, ale robi to rzadko , woli za 1 rękę.

No i miałam nie pisać ale napiszę - mam 2 kreski na teście, bety nie robiłam bo nie mam jak u rodziców, pojdę jutro i w poniedziałek w bydzi zrobić, trzymajcie kciuki, bo cos te kreski na teście bladziutkie.

Blonka ogromne gratulacje!!!! Masz śliczne córeczki, a Zosia jaka piękna czuprynka , moja coś marnie z włoskami
 
ysia gratuluję przeprowadzki! :tak: Przed nami jeszcze długa droga, mam nadzieję że jakoś podołam ;-)Ale Wy chyba szybko wybudowaliście. Pochwal się jakimś zdjęciem :tak:
pełna to widzę że masz małego "czortka" :-D Ale przynajmniej dziecko szczęśliwe jak się cały dzień nagania. Będzie tylko bidulka nieszczęśliwa jak wrócicie do bloku :baffled:
No i jak wynik testu bo nic nie piszesz???

nowa spóźnione życzenia dla rocznego Olusia :tak:
 
Agusiaks nie pisałam bo czekam na wizytę i usg, bo cos nie podoba mi się ta beta.
Po pierwsze jest dość niska, co by wskazywało na pózniejsza owulację, ale ze względu na delegacje emka to nie jestem pewna czy plemniki by tak długo przetrwały :sorry: i przyrost nie jest 66%.
w 34dc miałam 260, a w 36dc 406
Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze, wizytę mam w poniedziałek, ale patrząc na niska bete pewnie jeszcze nie będzie widać zarodka
 
Agusiaks dziekujemy za zyczenia.
no to i ja powiem ze mam 2 kreski na tescie. W poniedziałek wizyta u lekarza więc później więcej informacji.
 
pełna, nowa no to pięknie! :-)
Widzę że przyrost naturalny w Bydgoszczy rośnie :-D
Dajcie znać po wizytach! Trzymam kciuki! :tak:
 
Aleście poszalały w tej Bydgoszczy :-) Trzymamy kciuki za cudowne 9 miesięcy. Moje Czorty dokazują na całego, w sumie nie wiem w co ręce włożyć. Niestety przez żłobkowanie nie omijają nas choróbska, a dodatkowo lezą nam 4.
 
Pelna:-( brak słów wspolczucia:-( trzym sie kochana
Agusia dzieki. Tak szybko w 6 miesięcy ze stanu sur. Zamknietego.
Za nami juz roczek:-)
 
reklama
pełna, ściskam mocno.. wiem, co czujesz, bo ja ciążę też straciłam:-( masz córeczkę, jej uśmiech doda Ci duuużo siły i dasz radę, przetrwasz te trudne chwile:tak: odezwij się jak już będziesz się czuła na siłach:)

dziewczyny, ciiiisza tutaj...
 
Do góry