reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle mamy ! Kwiecien 2020

Co do płci też jeszcze na 100% nie wiemy ale 7 listopada na wizycie myśle, że się upewnimy :)
oo też mam wizytę 7go i też mam nadzieję, że poznam płeć :)
u mnie z tym terminem to tak:
wg OM : 28.04
wg prenatalnych 26.04
wg 1 USG: 24.04
i nigdy nie wiem jaką datę podawać jak ktoś pyta ;)
 
reklama
oo też mam wizytę 7go i też mam nadzieję, że poznam płeć :)
u mnie z tym terminem to tak:
wg OM : 28.04
wg prenatalnych 26.04
wg 1 USG: 24.04
i nigdy nie wiem jaką datę podawać jak ktoś pyta ;)
To koniecznie podziel się informacją 7 listopada :) a co do daty , jak ktoś pyta mów końcówka kwietnia i problem z głowy :D
U mnie akurat wszystko wskazuje na 27 kwiecień . Dziwiłam się że tak dokładnie się to pokrywa :)
 
Do dziewczyn z krwiakami, od dwóch tygodni też jestem posiadaczką krwiaka na szczęście jest położony u ujścia szyjki macicy, jakie leki zalecili wam brać lekarze? Po jakim czasie wchlonely się krwiaki? Ja mam tylko zwiększona dawke duphastonu i zalecenie żeby leżeć
 
Hej dziewczyny, mam termin na 25.04, a 8 października poznałam już płeć (z krwii pobieranej przy robieniu testów prenatalnych), wszystkie koleżanki mówią ze o tym nie słyszały i żebym się tym nie sugerowała, bo pewnie to nie jest 100%, a lekarka mówiła mi ze to 100% metoda. Poznała któraś z Was płeć poprzez krew ?
 
reklama
Do góry